Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Інсектицид Еней (Женджианг Агрін Компані Лтд.)

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

імідаклоприд


Концентрація діючої речовини

700 г/кг


Препаративна форма

з.п.


Хімічний клас

неонікотиноїди


Заявник

Презенст Технолоджі


Термін реєстрації

31.12.2019


Додаткова інформація про Інсектицид Еней

СПЕКТР ДІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ ЕНЕЙ

Колорадський жук, мурахи (види), клопи (види, в т.ч. клоп шкідлива черепашка), блішки (види), цикадки, п'явиці, попелиці (види), трипс, довгоносики (види), гороховий зерноїд, ріпаковий квіткоїд, листоїди (види), плодожерка (види), личинки білана (види), квіткоїди (види), пильщики (види), листокрутки, щитівки та ін.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ІНСЕКТИЦИДУ

Препарат добре сумісний з інсектицидами Святогор, Блискавка; гербіцидами Зернодар, Оберіг, Осотин, Промінь, Хлібодар, Цукровик, Чистець; фунгіцидами Амулет, Джерело, Чарівник; протруйниками Росток, Живосил.

Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, краще провести попередній тест.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ІНСЕКТИЦИДУ ЕНЕЙ

Для приготування робочого розчину можна робити маточний розчин. Для підсилення та прискорення дії препарату, до робочого розчину рекомендуємо додати поверхнево-активну речовину Сяйво. Принади найкраще розкладати під час максимальної активності мурашок - вранці (після б години) або ввечері після (17 години).

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

Обприскування проводиться під час вегетації культури. Робочий розчин необхідно використати протягом кількох годин після приготування. Найбільш сприятливий час для внесення препарату вранці або ввечері. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин. Мурахи: знищення мурах здійснюється шляхом приготування отруйних принад та розкладання їх біля мурашників та у місцях скупчення мурах. Для приготування принади необхідно у 200 мл води розчинити 4-6 чайних ложок цукру (або меду), внаслідок чого отримуємо привабливий для мурах сироп.

В отриманий солодкий розчин додати половину 1г пакетику препарату ЕНЕЙ та перемішати. Розчин буде яскравого рожевого кольору. Далі додають невеликі шматочки свіжого або черствого хліба (бажано білого). Після насичення хліба розчином його розкладають у місцях скупчення мурах та біля мурашників (наприклад 2 шматочки розміром 2x2 см на 1 мурашник). Мурахи, живлячись принадою, не гинуть одразу, а заносять препарат у мурашник, де нею живляться інші та гинуть, у тому числі і матка («цариця»). На даний час це є ефективний та екологічно чистий спосіб знищення небажаних мурах. Залежно від розміру мурашника розкладання принад необхідно провести від 1 до 3 разів. Принада ефективна протягом б годин. Вже протягом 1 години починається дія препарату проти мурах.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ ЕНЕЙ

Для застереження, що у ємності міститься розчин препарату, а також що приманка отруйна, у складі препарату є сигнальний рожевий барвник. Діюча речовина - імідакпоприд - токсична для бджіл. Після висихання принади її необхідно знищити. Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 10 днів після обробки. Клас токсичності 3. Рекомендована температура зберігання 0...+25°С

 

Інструкція до препарату Еней

картопля

Об’єкт проти якого обробляється

колорадський жук

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,5 г на 5 л води на 1 сотку

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації