Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Статус (Трастчем Ко. Лтд)

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

300 г/л+100 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

неонікотиноїди, синтетичні піретроїди


Заявник

Техноторг-Дон


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Статус

Високоефективний комбінований контактно-системний інсектицид широкого спектру дії для захисту сільськогосподарських культур.

Механізм дії інсектициду Статус

Діючі речовини препарату Статус завдяки механізму подвійної дії уражують нервову систему комах, що в свою чергу призводить до їх загибелі. Комбінування несистемного інсектициду, що має сильну контактну, кишкову дію з високоефективним контактно-шлунковим інсектицидом системної дії дозволяє контролювати широкий спектр шкідників сільськогосподарських культур. Тривалість інсектицидної дії в оптимальних концентраціях 14-21 доби. Через декілька хвилин після надходження препарату в організм шкідників вони припиняють живитися та гинуть на протязі 24 годин.

Особливості застосування інсектициду Статус

Застосування препарату найбільш ефективне при температурі повітря в межах +10…+250С. Термін виходу людей для проведення механізованих робіт – 4 доби, для ручних – 10 діб. Опади, які випали через 4 години з моменту внесення препарату не впливають на його ефективність. Препарат сумісний з більшістю пестицидів, окрім тих, що мають лужну реакцію. Проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Норма витрати робочого розчину: 200-400 л/га. Перед застосуванням ємність з препаратом слід ретельно розмішати. В резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ чи ⅓ об’єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Інструкція до препарату Статус

зернові колосові

Об’єкт проти якого обробляється

блішки, злакові мухи, клоп шкідлива черепашка, попелиці, п'явиці, трипси, хлібні жуки, цикадки

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,1

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації