Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Тент (Сінохем Агро)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

трибенурон-метил


Концентрація діючої речовини

750 г/кг


Препаративна форма

ВГ


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Іпрохім Союз


Виробник

Сінохем Агро


Термін реєстрації

31.12.2022


Додаткова інформація про Гербіцид Тент

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ТЕНТ

  • «Тент» - це застосовуваний в малих дозах високоефективний сульфонілсечовини післясходовий гербіцид для боротьби з широколистими бур'янами в посівах озимих та ярих зернових культур.
  • «Тент» має високу вибірковість дії відносно зернових культур, що дає дуже велику перевагу - найширший діапазон застосування (2-3 справжніх листків у культури до виходу прапор-листа).
  • «Тент» має широкий спектр впливу на бур'яни, стійкі до гербіцидів гормональної дії 2,4 тому його можна застосовувати проти більшості видів бур'янів, у тому числі стійких до друг гербіцидів.
  • «Тент» можна без побоювань вносити холодною весною, оскільки, на відміну від гормональних гербіцидів він не викликає токсичності.
  • «Тент» швидко розкладається в грунті, тому не існує обмежень щодо наступних культур при звичайній ротації в сівозміні.
  • «Тент» впливає на ферменти, які мають тільки у рослин (пригнічує ділення клітин), а тому практично нешкідливий для тваринного світу, користувачів і їх оточення.
  • «Тент» є гербіцидом системної дії, який поглинається листям.
  • «Тент» надає найбільш сильний вплив в період активного росту молодих бур'янів. Його слід застосовувати в стадії 2-4 листків бур'янів. Поява симптомів залежить від виду бур'янів, стадії росту і по придатних умов.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

Перші симптоми, в тому числі хлороз, некроз, з'являються через кілька днів після обробки, а через 1-2 тижні бур'яни гинуть. При обробці менш чутливих бур'янів, у більш пізні терміни розвитку і при сухій погоді симптоми проявляються пізніше. Деякі Середньовразливе бур'яни залишаються зеленими протягом тривалого часу, проте їх розвиток угнетено. Через 2 години після внесення препарату, оброблені бур'яни зупиняються в рості і перестають поглинати з грунту воду і мінеральні речовини, більше конкуруючи з зерновими культурами. Таким чином, висока вибірковість «Тенту» в поєднанні з досить ефективним контролем бур'янів на ранньому етапі їх розвитку забезпечує високу врожайність зернових.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ ТЕНТ

Частково заповнити бак водою. Включити мішалку, завжди спочатку додаючи «Тент».
Після надходження «Тент» в розчин додати сумісний гербіцид і поверхнево-активну речовину. Долити води в бак і продовжувати перемішування.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ

200-300 літрів води на гектар.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

У разі густого стояння пшениці або сильного засмічення необхідно використовувати підвищена витрата води. Для ефективної боротьби з бур'янами необхідно повніше покривати їх робочим розчином.
Робочий розчин необхідно використати протягом 24 годин. «Тент» має дуже широкий спектр впливу на бур'яни, в тому числі стійкі до гербіцидів гормонального типу дії (2ДД). тому його можна застосовувати проти більшості видів бур'янів, у тому числі стійких до інших гербіцидів.

Інструкція до препарату Тент

пшениця озима

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні бур'яни, 4-д бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

20-25 г/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів починаючи з фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури включно