Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Промет (Шарда Кропхем)

гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

прометрин


Концентрація діючої речовини

500 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

триазини


Заявник

Шарда Кропхем


Виробник

Шарда Кропхем


Термін реєстрації

31.12.2024


Додаткова інформація про гербіцид Промет

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ПРОМЕТ

Препарат сумісний в бакових сумішах з більшістю гербіцидів, що використовуються в ті ж терміни на відповідних культурах. Однак, в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевіряти на сумісність.

Для повного контролю основних однорічних злакових і дводольних бур'янів рекомендується змішувати з Дуал Голд 960 ЕС к.е. або Трофі 90 ЕС, к.е. на відповідних культурах. На приклад, зараз широко використовують комбінацію Дуал Голд 960 ЕС к.е. + Промет (соняшник, соя, горох, картопля). Період захисної дії: 10-12 тижнів.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

Швидкість впливу: Гербіцид знищує бур'яни в момент їх проростання при довсходовом або протягом 4-7 днів при післясходовому застосуванні.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ ПРОМЕТ

Технологія застосування: Чистоту бака, магістральних трубопроводів і наконечників, а також справність всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1 га. Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Норма витрати препарату залежить від механічного складу грунту і потенційної засміченості. На легких ґрунтах застосовуйте Промет в низьких нормах витрати, на важких (високогумусних) грунтах збільшуйте норму витрати до максимальної. Не проводьте міжрядні культивації після застосування препарату Промет - це знизить його гербіцидну дію. У посушливих ґрунтових умовах рекомендується дрібна закладення на глибину 2-3 см - це забезпечить більш надійний контроль бур'янів. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промийте обприскувач і розпилюючий обладнання.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ

Порядок приготування робочої рідини: заповніть ¼-1/2 бака обприскувача чистою водою. Увімкніть мішалку, додайте розраховане і відведені кількість препарату і продовжуйте заповнення бака обприскувача з одночасним перемішуванням. Якщо Промет використовується в баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача в наступному порядку: * СП> Промет> КЕ> ВР (* - в разі застосування в баковій суміші компонента в водорозчинній упаковці, даний препарат розчинити в баку обприскувача першим ). Кожен наступний компонент додається після повного розчинення попереднього. Робочий розчин повинен бути використаний протягом декількох годин після приготування. Продовжуйте перемішування і під час обробки для забезпечення однорідності робочої суміші.

ФІТОТОКСИЧНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ПРОМЕТ

При використанні препарату в суворій відповідності з розробленими фірмою рекомендаціями не створюється ризику виникнення фітотоксичності.

ВИНЕКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ ГЕРБІЦИДУ

Відсутній за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій.

Інструкція до препарату Промет

соняшник

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни, злакові бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до сівби, під час сівби або до появи сходів культури


морква

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни, злакові бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до сівби, до появи сходів культури або у фазі 1-2 справжніх листків культури