Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербиіцид Обрій (Женджианг Агрін Компані Лтд.)

Гербиіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

ацетохлор


Концентрація діючої речовини

850 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

хлорацетаніліди


Заявник

Презенст Технолоджі


Термін реєстрації

31.12.2019


Купити препарат Обрій можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Каністра містить 20л. Безкоштовна доставка. Купівля за попереднім замовленням

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 20 л


Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербиіцид Обрій

ацетохлор

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ОБРІЙ

Препарат відрізняється від інших: за рахунок додавання ефективних емульгаторів і рослинного масла зменшено кількість діючої речовини в препаративної формі, що дає можливість уникнути можливе токсичну дію ацетохлору на культурні рослини за умови надмірного зволоження грунту. Препарат має високу технічну ефективність проти бур'янів і низькими нормами витрати в порівнянні з аналогами на основі ацетохлору.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Спектр дії препарату дуже широкий. Бур'яни, чутливі до препарату: вероніка (види), гірчак (види), сорго (сходи з насіння), зірочник середній, лобода (види), мишій (види), осот рожевий (сходи з насіння), плевел (види), паслін чорний, портулак городній, просо куряче (плоскуха звичайна), пальчатка (види), ромашка (види), щириця (види).

Бур'яни, які за певних умов набувають стійкості до препарату: амброзія полинолиста, дурман звичайний, підмаренник чіпкий, редька дика, ріпак падалиця, Рутка лікарська. Деякі види бур'янів при певних умовах можуть набувати стійкість до препарату: амброзія полинолиста, дурман звичайний, підмаренник чіпкий, редька дика, ріпак падалиця, Рутка лікарська.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ ОБРІЙ

Робочий розчин необхідно використати протягом декількох годин після приготування. Найбільш сприятливі умови для внесення препарату - це мелкокомочний, вологий, теплий грунт. Обприскується поверхню грунту до сходів культури - до, під час і після посіву. Якщо грунт вологий, закриття препарату в грунт не проводять. При наявності в грунті (але не на його поверхні!) Великої кількості пожнивних залишків препарат вносять без закриття. Якщо не передбачається опадів і ґрунт сухий, проводять боронування з подальшим прикочуванням для ущільнення грунту.

Зрошення або випадання опадів (10-15 мм) через 7-10 днів після внесення змиває Обрій в зону проростання бур'янів, що вражають оптимальним. Тривалість дії - 12-13 (до 15) тижнів не вимагає додаткового застосування гербіцидів.

Застереження і роз'яснення

Препарат не впливає на вже пророслі бур'яни! Ручні роботи на посівах проводять не раніше ніж через сім днів після обробки, механізовані - через три. Клас токсичності 3. Рекомендована температура зберігання -5 .., + 25 ° С.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Сумісність препарату з гербіцидами, в яких діючими речовинами є метолахлор і прометрин, хороша.

Інструкція до препарату Обрій

кукурудза, соя, соняшник

Об’єкт проти якого обробляється

дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,5-2,5

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до, під час та після сівби, але до появи сходів культури (в зонах недостатнього зволоження - із загортанням)