Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіциди Галера 334 SL (Доу Агро Сайенсіс)

Гербіциди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

клопіралід
піклорам


Концентрація діючої речовини

267+67 г/л


Препаративна форма

в.р.


Хімічний клас

похідні піридину


Заявник

Доу Агро Сайенсіс


Термін реєстрації

31.12.2021


Купити препарат Галера 334 SL можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіциди Галера 334 SL

клопіралід

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ГАЛЕРА 334 SL

Препарат сумісний з протизлаковими гербіцидами (Зеллек-супер, КЕ), інсектицидами, фунгіцидами, регуляторами росту рослин, рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину в суміші з іншими препаратами рекомендується перевірити фізичну змішуваність препаратів в малої місткості. Дотримуйтесь регламенти та рекомендації щодо застосування всіх препаратів суміші.

ПЕРІОД ЗАХИСНОЇ ДІЇ

Забезпечує контроль чутливих рослин до появи нової хвилі бур'янів.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ

Придушення росту бур'янів відбувається протягом декількох годин після проведення обробки. Перші видимі симптоми дії препарату (скручування, деформація стебел і листя) стають помітні через 12-18 годин. Листя чутливих рослин через 1-3 тижні стають хлоротичними, після чого точка росту відмирає.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ ГАЛЕРА 334 SL

Гербіцид Галера 334, ВР високоселектівен для озимого та ярого ріпаку. Він вигідно відрізняється широким діапазоном можливих термінів застосування: починаючи з фази трьох справжніх листків до появи квіткових бутонів, розмір (діаметр) яких не повинен перевищувати 1 см. У всіх випадках максимальний ефект досягається при обробці молодих, активно зростаючих бур'янів. Однорічні бур'яни повинні знаходитися у фазі 2-6 листків, а багаторічні корнеотприсковие бур'яни - в фазі розетки. Препарат Галера 334, ВР рекомендується застосовувати, коли середньодобова температура повітря перевищує + 8 ° С. Не слід проводити обробку перед заморозками або відразу після заморозків. Опади через 1-2 години після застосування препарату не впливають на його ефективність. У разі необхідності однією обробкою знищити дводольні та злакові бур'яни гербіцид Галера 334, ВР можна застосувати в баковій суміші з препаратом Зеллек-Супер, КЕ.
Галера 334, ВР успішно вирішує завдання боротьби з подмаренником чіпким - одним з найбільш проблемних бур'янів в посівах ріпаку. При висоті підмаренника до 8 см забезпечується максимальна ефективність препарату. При висоті бур'яну 9-15 см Галера 334, ВР стримує зростання і розвиток підмаренника, який залишається в нижньому ярусі культури, не утворює насіння і не створює загрози врожаю і якості ріпаку.

ФІТОТОКСИЧНІСТЬ

 При дотриманні рекомендованих регламентів застосування препарат не є фітотоксичну для рослин ріпаку ярого і озимого.
Можливість виникнення резистентності: Не встановлено. Однак, не виключено, що при тривалому використанні може статися накопичення в агрофітоценозів деяких видів бур'янів, слабо сприйнятливих до гербіциду. Щоб уникнути цього рекомендується чергувати використання його з гербіцидами інших хімічних класів.

Зберігання препарату: Зберігати відповідно до вимог чинного законодавства в сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, в непошкодженій упаковці виробника. Температура зберігання не нижче 0 ° С і не вище + 40 ° С. Препарат пожежо- та вибухобезпечний.

Інструкція до препарату Галера 334 SL

ріпак озимий, ріпак ярий, гірчиця

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,3-0,35

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів від фази 3-4 листків до появи квіткових бутонів у культури