Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Бомба (Август)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

563 г/кг+187г/кг


Препаративна форма

ВГ


Хімічний клас

сульфонілсечовини, триазолпіримідини


Заявник

Август


Виробник

Август


Термін реєстрації

31.12.2023


Купити препарат Бомба можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна 6 183
UAH / 1 кг
Зв'язатись
Умови

Ціна 326
USD / 1 кг
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Бомба

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ БОМБА

діючі речовини препарату є інгібіторами освіти ферменту ацетолактатсинтази, який бере участь в синтезі незамінних амінокислот. Гербіцид має системну дію, швидко проникає в рослини бур'янів і зупиняє їх зростання.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ БОМБА

гербіцид швидко надходить через листя і переміщається по всьому бур'янів. Зростання чутливих бур'янів припиняється через кілька годин після обробки, їх листя поступово стають хлоротичними, точка росту відмирає. Повна загибель настає через 2 - 3 тижні після обприскування. Швидкість прояви затримки росту залежить від погодних умов в момент обробки (вологість, температура), видового складу бур'янів та фази їх розвитку.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ БОМБА

високочутливими до Бомбі є понад 100 видів бур'янів (в тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких аістнік цікутний, амброзія полинолиста, осот (види), волошка синя, вероніка персидська, герань (види), горець (види ), горошок посівний, гірчиця польова і чорна, гречка татарська, гулявник (види), дескурайнія Софії, жовтушник левкойний, зірочник середній, латук татарський, льнянка (види), жовтець (види), мак-дикий, лобода біла, кульбаба лікарський, осот польовий, грицики, пікульнік (види), підмаренник чіпкий, соняшник (падалиця), пупавка польова, редька дика, ромашка (види), ториця польова, щириця (види), талабан польовий, глуха кропива (види) та ін. Застосування Бомби є одним з кращих технологічних рішень для боротьби з подмаренником чіпким.

МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ ГЕРБІЦИДУ БОМБА

Використання Бомби зводить до мінімуму можливість виникнення резистентності у бур'янів. Препарат є новітньою розробкою компанії «Август» в галузі управління резистентністю бур'янів. Як і деякі інші сучасні гербіциди на зернові культури, цей препарат має не тільки високою ефективністю проти широкого спектра бур'янів, а й гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії. Обидва діючих речовини гербіциду відносяться до різних хімічних класів, що знижує ймовірність виникнення стійкості у бур'янів.

ФІТОТОКСИЧНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ БОМБА

Не відзначено фітотоксичності препарату для зернових культур різних сортів при використанні гербіциду. Препарат швидко метаболізується в пшеницю й ячмінь, тому ці культури проявляють високу толерантність до препарату.

 

 

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ БОМБА

найкраще дію препарату досягається при обробці бур'янів на ранніх стадіях їх розвитку: однорічних дводольних - в фазі 2 - 6 листків (висота 5 - 10 см), багаторічних корнеотприскових - в фазі розетки до початку стеблування.

Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої засміченості; переважання в посівах багаторічних корнеотприскових бур'янів; наявності переросли бур'янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту і бодяка - до бутонізації). Оптимальна температура для застосування - від 8 до 25 ° С, коли йде активний ріст бур'янів і препарат діє швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них через можливість зниження ефективності препарату.

При високій чисельності та наявності трудноіскоренімих бур'янів або в разі изреженности посівів, а також в жарку і суху погоду для посилення гербіцидної ефекту Бомбу слід використовувати спільно з ПАР Адью, який поліпшить змочування бур'янів робочим розчином і істотно збільшить гербіцидну дію препарату. Норма витрати Адью при наземної обробці - 0,2 л / га, при авіаційної - 0,05 л / га.

Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Для отримання кращих характеристик рекомендується приготування маточного розчину , при цьому концентрація препарату не повинна перевищувати 3% . Далі бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають в нього матковий розчин гербіциду, доливають водою до повного об'єму при постійному перемішуванні робочої рідини гідравлічними мішалками. Ємність, в якій готувався матковий розчин, при цьому кілька разів змивають водою.

В окремих випадках при використанні авіації, якщо чітко не наземних засобів приготування та заправки можливе приготування робочої рідини безпосередньо в баку обприскувача. При цьому спочатку бак наполовину заповнюється чистою водою, потім в нього додають препарат і далі вода доводиться до необхідного обсягу. Під час підльоту до оброблюваної ділянки включається гідромешалка (час роботи гідромешалкі не менше 2 хвилин).

Важливо! При будь-якому способі приготування робочого розчину препарату Адью необхідно додавати в бак обприскувача в останню чергу, інакше через рясної піни при додаванні прилипача частина розчину може вилитися з бака обприскувача. Концентрація Адью при авіаційної обробці - 0,1% від обсягу робочого розчину.

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ

  • максимально широкий спектр дії проти дводольних бур'янів
  • унікальне технологічне рішення для боротьби з подмаренником чіпким у всіх фазах його розвитку
  • широке «вікно» застосування (від фази двох листків до появи другого міжвузля культури)
  • відсутність післядії і можливість використання у всіх типах сівозмін
  • можливість застосування авіаційним способом
  • зручна бінарна упаковка з відсіком для препарату і ємністю для ад'юванта

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ БОМБА

Препарат сумісний з 2,4-Д (аминная сіль або ефір) і дікамба. Рекомендується застосування Бомби в бакових сумішах з гербіцидами Балерина і Деметра.

Не рекомендується застосовувати гербіцид в суміші з фосфорорганічними інсектицидами, а також чергувати обробки фосфорорганічними інсектицидами і гербіцидом, якщо розрив між ними не перевищує 7 - 14 днів через можливе пригнічення культури.

Максимальна ефективність при самостійному застосуванні Бомби досягається при використанні препарату в суміші з ПАР Адью. Гербіцид також може бути використаний в бакових сумішах або послідовно з більшістю інсектицидів і фунгіцидів, дозволених для застосування на зернових колосових культурах.

Інструкція до препарату Бомба

пшениця озима, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні бур'яни, 4-д бур’яни, стійкі до мцпа бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

20 - 25 г/га+ПАР Адью Ж, 200 мл/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі 2-4 листків - кущення культури і ранні фази росту бур'янів


пшениця озима, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні бур'яни, 4-д бур’яни, стійкі до мцпа бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

25 - 30 г/га + ПАР Адью Ж, 200 мл/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі прапорцевого листка у культури