Гербіцид Агростар (Укравіт)

до $8.07

2,4-Д
Сумісність гербіциду Агростар
Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки та враховують фазу розвитку культури.
Механізм дії гербіциду Агростар
Головна дія на бур’яни полягає в регуляції ростових процесів у меристемних тканинах, що позначається на обміні нуклеїнових кислот, синтезі білків та інших фізіологічних процесах, що в кінцевому випадку призводить до знищення бур’янів.
Спектр чутливості бур’янів за використання гербіциду Агростар
Амброзія полинолиста, берізка польова, будяк польовий, волошка синя, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, горошок мишачий, дурман звичайний, жовтець повзучий, лутига розлога, лобода біла, мак самосійка, молочай городній, осот жовтий, осот рожевий, паслін чорний, грицики звичайні, жабрій звичайний, подорожник великий, редька дика, талабан польовий.
Норма витрати робочої рідини гербіциду Агростар
200-250 л/га.
Застосування гербіциду Агростар
Видимі симптоми гербіцидної активності з’являються вже через добу після застосування препарату, а повна загибель бур’янів спостерігається через 14-21 днів в залежності від погодних умов та фази розвитку бур'янів на момент обприскування.
Обприскування недоцільно проводити відразу після заморозків або при їх очікуванні. Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від 10 до 25 °С та при швидкості вітру не більше 5 м/с.
Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика гербіциду Агростар
Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).
Строки виходу працівників для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не потребує.
Відгуки
Олександр Іванишин, головний агроном ТОВ «Корпорація Колос-ВС» Тернопільської області:
Застосовували гербіцид Агростар у фазі 2-3 листків, у фазі 5-6 листків вносили гербіцид Квін Стар Макс проти злакових бур’янів, мікродобриво Авангард Р Бор та стимулятор росту Гулівер Стимул. Потім у фазі бутонізації вносили фунгіцид Аякс, інсектицид Антиколорад Макс, комплексні добрива з мікроелементами Авангард Бобові, Авангард Р Бор, Авангард Сірка+азот+мікро. І вже після цвітіння внесли фунгіцид Капітал, інсекто-акарицид Антикліщ Макс та препарат Авангард Фосфор+калій. Усі засоби спрацювали дуже добре, ефектом цілком задоволені. Очікуємо урожай гороху на рівні 4-5 т/га на тих полях, що не постраждали від граду, який завдав шкоди деяким посівам по області.
Читати детально: АгроМатематика. Захистити та заробити: прорахуємо вирощування гороху