Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Мезогрін SC (Шандонг Бінонг Текнолоджі Ко. Лтд.)

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

мезотріон


Концентрація діючої речовини

480 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Клов


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Мезогрін SC

Системний післясходовий селективний гербіцид групи трикетонів для боротьби з однорічними та багаторічними широколистими й однорічними злаковими бур’янами на посівах кукурудзи.

Механізм дії гербіциду Мезогрін SC

Проникає в бур`ян через листя та коріння, розповсюджуючись до верхівки, блокує синтез каратиноїдів, що в дуже короткий термін (1-2 дні) призводить до зупинки росту бур’янів, далі настає втрата кольору та некроз листя. Повна загибель бур`янів спостерігається за 1-2 тижні.

Переваги препарату Мезогрін SC

  • висока швидкість та широкий спектр дії
  • повна відсутність фітотоксичності для культурних рослин
  • сумісність з багатьма пестицидами
  • продовжений термін захисту - до 60 діб

Особивості застосування гербіциду Мезогрін SC

Ефективному застосуванню Мезогрін SC, КС сприяє час інтенсивного зростання бур’янів, відсутністьопадів та роси. Опади, що настали не раніше ніж через 1 годину після застосування препарату не знижують його ефективність. В термін 7 днів до обробки та 7 днів після обробки не варто проводити культивацію міжрядь й не обробляти посіви інсектицидами на основі карбоматів, або фосфорорганічних сполук. Застосування препарату, коли вегетація бур’янів пригнічена засухую, заводненням, дією занадто низьких або високих температур знижує його захисний ефект. Може використовуватися як самостійно так і сумісний в бакових сумішах з гербіцидами Д-Камба SL, PK, Байндстрайк EC, KE, Ніка WG, ВГ, Ніка Плюс WG, ВГ, Онікс SL, PK. Сівозміна після застосування препарату наступна: озима пшенця та ріпак можуть бути посіяні того ж року, за умови проведення оранки, навесні наступного року можна висівати сою, ріпак, соняшник, наступною весною - буряк, боби, горох. Не вносити, якщо температура за 1 день до внесення становила менше +5 і більше +28 С. Для покращення дії додавати 5 л/га КАС чи сульфат амонію.

Інструкція до препарату Мезогрін SC

кукурудза

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,1-0,25

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фази від 3 до 8 листків у культури виключно у ранні фази розвитку бур'янів (2-4 листка)