Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Грантор (Трастчем Ко. Лтд)

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

трибенурон-метил


Концентрація діючої речовини

750 г/кг


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Техноторг-Дон


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Грантор

Післясходовий системний гербіцид контролю широкого спектру дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур.

Механізм дії гербіциду Грантор

Діюча речовина проникнувши в рослину блокує поділ клітин, внаслідок чого ріст рослин припиняється вже через декілька годин після обробки. Перші симптоми дії препарату спостерігається на 7-10 день, а загибель рослин настає через 12-21 день з моменту обробки. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха — уповільнює її.

Особливості застосування гербіциду Грантор

Оптимальна температура повітря +15…+200С. Однак, препарат може застосовуватись при температурі повітря +5…+70С, але бур’яни, які обробляються, повинні бути вегетуючими (знаходитись в стадії активного росту). Обробка при низьких температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише дещо збільшує тривалість настання загибелі бур’янів. Найсприятливішими умовами для використання препарату є тепла погода, при достатній вологості повітря і ґрунту. Опади, які випали на протязі 3 годин після внесення можуть істотно знизити ефективність дії препарату. Вихід людей для виконання механізованих робіт – 3 доби, для виконання ручних робіт – 7 діб після внесення препарату.

Препарат сумісний з більшістю пестицидів, проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність. Не рекомендується використовувати в бакових сумішах з фосфорорганічними інсектицидами. Рекомендований інтервал між обробками повинен становити 10-14 діб.

Норма витрати робочого розчину 200 – 300 л/га. Препарат використовується з додаванням ПАР (100-150 мл на 100 л води). В резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ чи ⅓ об’єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Збирання врожаю після застосування препарату дозволяється не раніше ніж через 45 днів після внесення.

Інструкція до препарату Грантор

пшениця озима, ячмінь озимий

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

20-25 г/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів весною у фазу 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури включно


пшениця яра, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

15 г/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазу 2-3 листків до вихоту в трубку культури включно