Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гол (ДДЕ Фарм)

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

метамітрон


Концентрація діючої речовини

700 г/л


Препаративна форма

к. с.


Хімічний клас

триазини


Заявник

Штефес


Виробник

ДДЕ Фарм


Термін реєстрації

31.12.2021


Додаткова інформація про Гол

Гербіцид, який володіє системним механізмом дії, використовується в цілях знищення бур'янів. Дозволено суміщати з іншими інсектицидами та рідкими добривами (обов'язково підготовче випробування порівнянності). Володіє швидким і довготривалим впливом. Ефективний проти однорічних злакових та дводольних бур'янів. Слід використовувати для захисту посівів кормового і цукрового буряків. Препарат потрапляє як у кореневу систему так і через листя бур'янів. Практично не представляє небезпеки для бджіл та інших корисних комах.

Особливості використання гербіциду Гол

1) Обробка посівів буряків по сходам бур'янів, у фазі сім'ядолей у дводольних бур'янів та першого листка у злакових: Наступні обробки проводять через 8-10 днів при повторному отростанні бур'янів. Норма внесення препарату становить 2,0-2,5 л/га. Максимальна кількість обробок за сезон становить 3 рази. Препарат захищає культуру від однорічних дводольних та злакових бур'янів. Строк для безпечного виходу на роботи після обробки препаратом становить: для проведення ручних робіт - 10 днів, а для проведення механізованих робіт - 4 дні. Норма витрати робочого розчину препарату становить 200-300 л/га

2) Обробка посівів буряків у фазі 2-4 справжніх листків культури: Норма внесення препарату становить 5,0 л/га. Максимальна кількість обробок за сезон становить 1 раз. Препарат захищає культуру від однорічних дводольних та злакових бур'янів. Строк для безпечного виходу на роботи після обробки препаратом становить: для проведення ручних робіт - 10 днів, а для проведення механізованих робіт - 4 дні. Норма витрати робочого розчину препарату становить 200-300 л/га.

Інструкція до препарату Гол

цукрові буряки

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0-2,5

Спосіб, час обробок та обмеження

Обробка посівів буряків по сходам бур'янів, у фазі сім'ядолей у дводольних бур'янів та першого листка у злакових. Наступні обробки проводять через 8-10 днів при повторному отростанні бур'янів. Максимальна кількість обробок за сезон становить 3 рази.


цукрові буряки

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

5,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обробка посівів буряків у фазі 2-4 справжніх листків культури. Максимальна кількість обробок за сезон становить 1 раз.