Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Клом БТ (Океан Інвест)

гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

кломазон


Концентрація діючої речовини

480 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

ізаксаліндіони


Заявник

Океан Інвест


Виробник

Океан Інвест


Купити препарат Клом БТ можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про гербіцид Клом БТ

Сумісність гербіциду Клом БТ

Сумісний з іншими засобами захисту рослин в бакових сумішах, окрім лужних, але в кожному конкретному випадку необхідно проводити пробне змішування (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, підвищення температури тощо).

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом необхідно збовтати, підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та форсунок для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через декілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Після внесення препарата необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та форсунок чистою водою

Механізм дії Клом БТ

має системну дію. Кломазон належить до інгібіторів біосинтезу пігментів. Проникаючи в рослини через корінці та сходи, кломазон рухається по рослині вгору до точки росту, де перешкоджає формуванню фотосинтетичних пігментів хлорофілу та каротину. В результаті бур'яни не проростають або їхні сходи з'являються білого чи напівпрозорого кольору і гинуть

Спектр дії

Чутливі бур'яни: лобода (види), волошка синя, полин (види), вівсюг звичайний, підмаренник чіпкий, грицики звичайні, дурман звичайний. Середньочутливі бур'яни: амброзія полинолиста, щириця звичайна, лопух (види), соняшник (падалиця), кропива (види), мишій (види), просо куряче, ромашка непахуча, гірчак (види). Малочутливі бур'яни: паслін чорний, портулак городній, фіалка (види), берізка польова.

Рекомендації щодо застосування

Обприскування ґрунту проводиться до посіву або протягом перших трьох днів після посіву. При недостатній вологості ґрунту після внесення препарату доцільно провести його заробку за допомогою легких борін чи іншого знаряддя. При цьому глибину потрібно коригувати відносно залягання насіння культурних рослин.

Норма внесення препарату залежить від вмісту гумусу в ґрунті: на ґрунтах з невисоким вмістом гумусу рекомендовано застосовувати зменшені норми препарату. Оптимальні умови для обприскування: швидкість вітру 3-5 м/с, температура повітря не вище +25⁰С. В разі зміни кольору першої пари листків культури після застосування препарату забарвлення зникає протягом 7-10 днів, не впливаючи негативно на ріст і розвиток рослин.

Норма витрати робочої рідини: 300 л/га.

Токсичність: класифікація ВООЗ – 3 клас небезпечності. Переваги препарату: - висока біологічна ефективність; - надійний контроль проблемних двосім'ядольних бур'янів; - тривалий період захисної дії (мінімум 30 днів); - не переміщується по вертикальному ґрунтовому профілю, що виключає можливість потрапляння у ґрунтові води; - гарний партнер для бакових сумішей; - відсутність залишків у продукції.

Упаковка: 5 л.

Відгуки

Віктор Васьков, експерт компанії «Океан Інвест»:

Одразу після проведення посіву були внесені для ґрунтової системи захисту три препарати: Клом БТ компанії «Океан Інвест» 150г/га, Містраль 350 г/га, і Пропонід 1,5 л/га. На полі у Великих Зозулинцях, за яким ми спостерігали протягом року, попередником була пшениця, то там ще використовували грамініцид від падалиці Нейтрин БТ від «Океан Інвесту» у кількості 800 г. Ще був і Боб БТ.

Читати детально: АгроПолігон Океан Інвест: результати вирощування сої в Лампка Агро

Інструкція до препарату Клом БТ

соя

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,1 - 0,3

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до появи схоів культури