Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Поляріс БТ (Океан Інвест)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Ацетохлор


Концентрація діючої речовини

900 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

хлорацетаміди


Заявник

Океан Інвест


Виробник

Океан Інвест


Термін реєстрації

31.12.2018


Купити препарат Поляріс БТ можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об'єм каністри 20 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна 6
USD / 1 л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Поляріс БТ

СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ПОЛЯРІС БТ

Для контролю широкого спектру двосім'ядольних бур'янів Полярис БТ рекомендується змішувати з іншими гербіцидами на відповідних культурах. Наприклад, на соняшнику застосовують комбінацію Полярис БТ + Пром БТ. Перед приготуванням бакових сумішей необхідно провести пробне змішування і уважно прочитати інструкцію і обмеження по спільному застосуванню препарату. Бакові суміші слід використовувати відразу після приготування.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Після внесення препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів і наконечників чистою водою.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ПОЛЯРІС БТ

Механізм дії полягає в гальмуванні клітинного поділу. Припиняється транспорт амінокислот і ауксинів в колеоптиле, знижується осмотичний тиск і зародок гине. Вплив на бур'яни необоротне. При дотриманні технології внесення забезпечується відсутність бур'янів протягом 12-14 тижнів. Препарат не діє на бур'яни, що вже проросли. Ґрунти з високим вмістом гумусу і глини частково знижують ефективність дії препарату. Тому препарат Полярис БТ рекомендується застосовувати на піщаних ґрунтах з нормами, мінімально рекомендованими, а на суглинних і грунтах з високим вмістом гумусу - максимальними нормами. Грунт повинна бути досить теплою, вологою і дрібно грудкуватої. Грунт не повинен мати великих твердих грудок, які збільшують площу поглинання і зменшують ефективність дії препарату.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Однорічні дводольні бур'яни: гірчак (види Acroptilon, spp), щириця (види Amaranthus, spp), грицики звичайні (Capsella bursa-pastoris), жабрій звичайний (Galeopsis tetrahit), редька дика (Raphanus raphanistrum), портулак городній

(Portulaca oleraceae), галінсога дрібноквіткова (Galinsoga parviflora), паслін чорний (Solanum nigrum), трехреберник (види Matricaria, spp), дурман звичайний (Datura stramonium), зірочник середній (Stellaria media), рутка лікарська (Fumaria officinalis), амброзія полинолиста (Ambrosia artemisifolia), лобода біла (Chenopodium album).

Багаторічні бур'яни: осот рожевий (Cirsium arvense) - сходи з насіння, гумай (Sorghum halepense) – сходи з насіння.

Злакові бур'яни: мишій сизий (Setaria glauca), їжовник звичайна (Echinochloa crus-galli), овес (Avena), пальчатка кровоспинна (Digitaria ischaemum), мишій зелений (Setaria viridis).

Норма витрати робочого розчину.Максимальна кратність обробок - 1. Період очікування від останньої обробки до збирання врожаю - не встановлюється.

Полярис БТ вносять на поверхню ґрунту перед сівбою, під час сівби або після посіву. Ефективність препарату залежить від наявності вологи в ґрунті. Оптимальні умови застосування після опадів або після зрошення, якщо грунт сухий - необхідно провести закладення в грунт легкими боронами. Оптимальна норма витрати робочого розчину - 300-500 л / га. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/ч. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Оптимальна температура внесення - від 15 ° С до 25 ° С. Для препарату характерна помірна летючість, яка зростає з підвищенням температури (вище 25 ° С), помірна розчинність у воді і висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

Токсичність: класифікація ВООЗ - 3 клас (малотоксичний). Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних робіт - 7 діб.

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ПОЛЯРІС БТ

  • високоефективний контроль більшості поширених однорічних злакових та дводольних бур'янів до появи сходів культури;
  • захисна дія триває 6-8 тижнів
  • для бакових сумішей ідеальний партнер з Пром БТ, - розкладається в ґрунті протягом вегетаційного періоду і не має післядії;
  • забезпечує зменшення механічних обробок грунту.

 

Інструкція до препарату Поляріс БТ

кукурудза

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,8 - 3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до появи сходів культури


соняшник

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0 - 3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до появи сходів культури