Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Фунгіцид Аккорд (Петерс енд Бург)

Фунгіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

гідроксид міді
сірка


Концентрація діючої речовини

150+300 г/л


Препаративна форма

мв.е.


Хімічний клас

мідьвмісні


Заявник

Нертус Лтд


Виробник

Петерс енд Бург


Термін реєстрації

31.12.2020


Купити препарат Аккорд можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна 375
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Упаковка містить 5 кг. Опт і в роздріб.

Ціна 292
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна 284
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Фунгіцид Аккорд

 

Призначення фунгіциду Аккорд

Високоефективний контактний препарат профілактичної та захисної дії використовують проти збудників широкого спектру захворювань в яблунь та на виноградниках в період їхньої вегетації. 

Дія фунгіциду Аккорд

На поверхні оброблених препаратом рослин з’являється захисний шар, який заважає розвитку патогенів. Діючі компоненти Аккорду — гідроксид міді та сірка, порушують в клітинах збудника хвороб процеси метаболізму, що призводить до його поступової загибелі. 

Застосування

Обприскування рослин робочим розчином препарату проводять в період вегетації з профілактичною ціллю або при появі перших ознак захворювань. При цьому необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином пагонів, листя і плодів. Щоб запобігти повторному ураженню та захистити нове листя й бруньки, обприскування треба провести кілька разів. При контакті грибкових спор з іонами міді, ріст спор миттєво припиняється.
Максимальна ефективність препарату Аккорд у боротьбі з патогенами досягається  шляхом його застосування в комплексі з системними фунгіцидами.
Яблуні обробляють під час цвітіння дерев та після його завершення. Перша обробка буде доцільною у фазу формування бутонів. Наступні необхідно проводити, дотримуючись інтервалу 10-12 днів. Однак якщо навколишні умови сприяють розповсюдженню захворювань, цей проміжок часу можна скоротити до 7-8 днів.
На виноградниках Аккорд застосовують до початку цвітіння або після нього. Першу обробку варто провести при середньодобовій температурі не вище +10 °С та довжині молодих пагонів від 10-15 см. Наступні обробки мають проводитися з інтервалом 10-15 днів.
Дощ після внесення препарату може знизити ефективність його впливу на патогени. Тому у випадку рясних опадів рекомендується для відновлення захисного шару провести повторне обприскування з мінімальним дозуванням. 
Механічна праця на обробленій препаратом території дозволяється через 3 дні, а ручна — через 7 днів. 

Додаткова інформація

Аккорд(Акорд) сумісний з більшістю пестицидів, які застосовуються на виноградниках та садах, окрім препаратів, що містять фосетил алюмінію, тирам та сірку, й тих, що утворюють кислотну реакцію. 
Застосовувати препарат не рекомендується при температурі вище +25 °С. У випадку пропущення оптимальних термінів обробки й появи візуальних ознак ураження рослин, необхідно провести обробку в комплексі з фунгіцидом системної дії.

 

Інструкція до препарату Аккорд

виноград

Об’єкт проти якого обробляється

кліщі, мілдью, оїдіум

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

4,0-7,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації


яблуня

Об’єкт проти якого обробляється

борошниста роса, кліщі, парша

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

5,0-7,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації