Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Instagram СуперАгронома.
Агрономи Кіровоградщини завершують підживлення озимини
24 лютого 2017, 16:39
Агрономи Кіровоградщини завершують підживлення озимини і вже в другій декаді березня почнуть закриття вологи на полях.
Агрономи області розповіли про це SuperAgronom.com.
«Стан озимини вони оцінюють як нормальний, підживлення посівів завершується. Деякі господарства зробили це ще кілька днів тому, по снігу. Агрономи очікують, що вже за кілька тижнів всі поля зазеленіють. Озимий ріпак візуально теж перебуває в задовільному стані», — розповідає агроном Василь Сачук
Тепер перед сільгоспвиробниками стоїть інша задача — весняне закриття вологи. До цієї операції розраховують перейти в другій декаді березня. А там, за погодою, і посівну можна буде розпочинати, стверджують агрономи.р
Читайте також
Дощі на Дніпропетровщині сприяли формуванню достатньої вегетативної маси та наливу зерна пшениці
Лише 1,4 мм опадів за тиждень: як погодні умови впливають на посіви Львівщини
Попри прохолодну весну озимі зернові зберегли високий потенціал урожайності — НААН
Посуха й сильні вітри створюють екстремальні умови для росту й розвитку культур на Львівщині
Матеріали до теми
Популярне
