Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Instagram СуперАгронома.
За передовими технологіями сімейне господарство на півдні вирощує популярні ягідні культури
Родина Павлівських професійно займатися ягідним бізнесом на Херсонщині. У сімейному господарстві вирощують та реалізують за кордон полуницю, виноград, малину та ожину.
На 18 га у господарстві застосовують останні ноу-хао агровиробництва. Тут вирощують винорад за італійським зразком. Розумно використовують простір в тепличних комплексах і мають сучасні ягідні плантації, пише agro-yug.com.ua.
Ще 15 років тому фермер із цікавості придбав на виставці 2 саджанці ожини. Сьогодні ця екзотична ягода займає у господарстві 3 га.
«В минулому році відправляли ягоду в Германію. Урожайність до 40 тонн з гектару», — розказує він.
З початку стиглі ягоди родина Павлівських реалізовувала в Криму, проте після анексії півострову були змушені переорієнтуватись на європейський ринок.
Михайло Павлівський говорить, що європейський ринок вимагає якісної продукції, тому в його справі не можна допускати помилок. І європейські стандарти дають не лише покращити якість отримати хороші прибутки, але і навчити українського садівника підходити до своєї справи з відповідальністю.
![Збирання врожаю Жнива](/media/news/100-s/00/19/19294/IMG_5720-39402.jpg)
![Зрошувальна система Зрошення](/media/news/100-s/00/19/19280/LAT00038-39378.jpg)
![Ягоди лохини Ягоди лохини](/media/news/100-s/00/19/19278/IMG_9877-30864-39376.jpg)
![Баштан з кавунами Вирощують новий сорт кавуна «під термосом» — херсонський аграрій поновлює виробництво на правобережжі](/media/news/100-s/00/19/19271/kavyny-39367.jpg)