Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Instagram СуперАгронома.
На Черкащині збирають урожай гречки
2 вересня 2022, 09:00
На Черкащині розпочалося збирання пізніх зернових культур, зокрема гречки. Вже зібрано 8% площі із середньою урожайністю 1,1 т/га.
Про це повідомили в Департаменті АПК Черкаської ОДА.
Також майже завершено збирання ярих зернових культур.
За оперативними даними, по всіх категоріях господарств області зернових та зернобобових культур зібрано на площі 271 тис. га (41% до плану), валовий збір склав 1,28 млн т із середньою урожайністю 4,73 т/га (минулого року на цю дату урожайність складала 5,66 т/га).
Зокрема намолочено:
- озимого ячменю — 61 тис. т збіжжя;
- ярої пшениці — 39,3 тис. т;
- ярого ячменю — 168,5 тис. т;
- гороху — 12,6 тис. т;
- жита — 7,1 тис. т;
- вівса — 2,3 тис. т;
- озимої пшениці — 991 тис. т.
Крім того, аграрії області завершили збирання озимого ріпаку, намолочено — 184 тис. т.
Також на Черкащині продовжується сівба озимого ріпаку під урожай 2023 року (засіяно понад 7,1 тис. га).
Читайте також
Жнива в рф під загрозою через дефіцит пального, в окупованому Криму продаж пального цивільним заборонено взагалі
Черкащиною поширюється ґрунтова посуха, найбільше страждають посіви ячменю
Дощі та град відтермінували висадку перцю на Черкащині
Чи можна обробляти зернові гербіцидами під час колосіння: що показують досліди
Матеріали до теми
Популярне

