Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Добрива Мікродобрива Молібдат амонію

Молібдат амонію

Мікродобрива

РОЗДРУКУВАТИ

Мікродобриво молибдат амонію, хімічна формула-(NH4) 6Mo7O24 * 4H2O ГОСТ 3765-78 - це неорганічне з'єднання, солі амонію і молибденової кислоти з формулою (NH4) 2MoO4. Амоній молібденовокислий - безбарвні кристали, гідролізується водою. Молібдат амонію утворює безбарвні кристали, не розчинні в етанолі і ацетоні, але при цьому повністю розчинні у воді, що робить це хімічна сполука яке ідеально підходить для застосування його в сільському господарстві в якості мікродобрива з високим вмістом молібдену.

Молібдат амонію широко застосовують в сільському господарстві як мікродобриво при інтенсивних технологіях вирощування сільськогосподарських культур, для позакореневого внесення (по листу) або для обробки насіннєвого матеріалу.

Основна фізіологічна роль молібдену в мінеральному живленні культур полягає в тому, що молібден необхідний для нормального синтезу білків, вітаміну С і каротину, синтезу і пересування вуглеводів, використання рослиною фосфору. Мікроелемент молібден входить до складу більше ніж 20 ферментів.

На кислих грунтах молібден практично не засвоюється з грунту і саме з цієї причини позакореневе підживлення рослин дуже важлива!

Молібдат амонію