Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Добрива Комплексні Вуксал Борон

Вуксал Борон

Комплексні

РОЗДРУКУВАТИ

Основні переваги Вуксал Борон

  • Високоефективний і простий у використанні
  • Підвищує засвоюваність бору, завдяки наявності азоту і фосфору
  • Оптимальний рН робочого розчину забезпечує хорошу змішуваність з пестицидами
  • Збільшує стійкість рослин до стресових факторів
  • Забезпечує рослину фосфором через листову поверхню при несприятливих погодних умовах, таких як низькі температури навесні, посушливі періоди і ін.

Вуксал Борон — суспензія для позакореневого підживлення, яка гарантує надзвичайно ефективне проникнення бору, як через листову поверхню так і через тканини рослини. Наявність додаткових поживних речовин посилює дію бору і попереджає можливий дисбаланс елементів живлення.

Вуксал Борон — сприяє кращому запиленню і зав'язування плодів, зменшує абортивного, регулює водний баланс клітин рослини, впливає на ріст і розвиток меристеми, сприяє кращому поділу клітин.

Вуксал Борон — це більше ніж просто борне добриво. Завдяки збалансованому складу елементів живлення, також знижується фізіологічний стрес (недолік вологи, морозу і ін.) На ранніх стадіях розвитку рослин.

Вуксал суспензії містять в своєму складі додаткові речовини (ад'юванти), які значно покращують змочування і зволоження листа, підвищують стійкість до змивання опадами, тим самим збільшується ефективність цих листових добрив.

Вуксал Борон має хороші буферні властивості, які дозволяють нормалізувати рН робочого розчину до оптимального рівня, що гарантує оптимальне дію засобів захисту рослин. Як відомо при лужної або дуже кислому середовищі ефективність пестицидів різко знижується. 

 

Вуксал Борон