Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Добрива Комплексні Монокалій фосфат

Монокалій фосфат

Комплексні

РОЗДРУКУВАТИ

Це повністю водорозчинне добриво містить P2О5 52% та K2O – 34%. Це поєднання двох важливих елементів робить МКР найбільш концентрованим водорозчинним добривом. відсутність азоту в складі добрива дозволяє застосовувати МКР у всіх системах овочівництва. Крім того, МКР дуже підходить для листового підживлення Р і К, а також доведено його ефективність при боротьбі з грибними захворюваннями рослин (борошниста роса і т.д.) МКР – це високоякісне фосфорне добриво для фертигації та листкового підживлення. Підвищує врожайність та якість плодів і овочів унаслідок збільшення вмісту цукрів та вітамінів, покращує перезимівлю декоративних дерев і кущів. 

Основні переваги МКР:

  • висока чистота добрива (Не містить домішок);
  • МКР не містить солей (Cl і Na +) та іонів важких металів;
  • повна розчинність: МКР являє собою вільно сипучий дрібний кристалічний порошок, який швидко розчиняється у воді;
  • низька електропровідність МКР.
  • Дуже зручний для листового підживлення завдяки низькому значенню електропровідності (0,7 мСм/см). Ризик опіку та скручування листя для листового підживлення дуже малий, що дозволяє виконувати обприскування при високих концентраціях;
  • стабільність рН. Фосфор в МКР зберігається в розчині добрива, і залишається стабільним навіть при рН 4,5 і збільшує рухливість мікроелементів у грунті. МКР також стабілізує бакову суміш і збільшує ефективність обприскування пестицидами; чудове джерело фосфору і калію для фертигації та листкового підживлення.

Застосовуваний в основному як джерело фосфору, МКР також служить джерелом поповнення грунту калієм, в той час як джерело азоту і його кількість можна вільно вибирати залежно від системи фертигації та фази розвитку рослин. Споживання азоту обмежено на певних стадіях розвитку рослин, коли його наявність небажана, наприклад, під час дозрівання плодів для деяких культур. Крім того, застосування МКР не створює проблем в умовах засолених або лужних грунтів завдяки низькому значенню електропровідності. При застосуванні добрива в якості додаткового, концентрація розчину повинна бути в межах 0,5-1,5 г/л. В залежності від температури води концентрація маточного розчину повинна становити 10-15%. Розрахунок кількості добрив встановлюється з дефіциту, головним чином фосфору (Р) і, частково, калію (К).  

Листкове живлення завдяки низькому ризику опіку листя (низьке значення електропровідності 0,7 мСм / см і осмотичного тиску) і гарною сумісності з іншими добривами і пестицидами, а також стабільності рН, МКР може застосовуватися у високих концентраціях в якості листкового підживлення. Позакореневе підживлення допомагає підвищити стійкість рослин до деяких хвороб (борошниста роса) на початкових стадіях хвороби. Добриво МКР сумісно з більшістю пестицидів і добрив. Однак його не можна змішувати з препаратами, що містять кальцій і магній.

Буферні властивості дозволяють МКР підтримувати розчин стабільним на рівні рН 4,5 що також збільшує ефективність застосування пестицидів. Найкращий час для обприскування – ранній ранок або вечір, коли температура найнижча. Високі температури і низька вологість сприяють підвищенню ризику пошкодження рослин розчинами, що розпилюються. Не рекомендується обробляти рослини в умовах дефіциту вологи. МКР дає гарні результати при обприскуванні проти борошнистої роси на виноградниках, огірках, яблунях, трояндах та  інших культурах.

Монокалій фосфат

Купити препарат Монокалій фосфат можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка містить 25кг. Оптова ціна 69.12грн при замовленні від 75кг

Ціна 77
UAH / 1 кг
Зв'язатись