Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Добрива Комплексні Agro.Bio Гумат Натрію+Фосфор

Agro.Bio Гумат Натрію+Фосфор

Комплексні

РОЗДРУКУВАТИ

Гумату натрію + фосфор БЕЗБАЛАСТНИЙ З ЛЕОНАРДІТА виробництва AGRO.BIO - екологічно чисті комплексні добрива, стимулятори росту органічного походження, основна діюча речовина - гумінові і фульвові кислоти з натрієм і фосфором. Препарати гумату натрію + фосфор впливають на процеси життєдіяльності рослин, зокрема покращують надходження мінеральних речовин з середовища, активізують мікроорганізми в грунті і прискорюють процес розкладання, гуміфікацію, сполуки фосфору навіть при низьких температурах грунту швидко засвоюються, позитивно впливають на активність грунтових ферментів (дегідрогеназ, протеаз, фенолоксідаз і ін.), прискорюються процеси обміну речовин, біосинтезу, дихання, що призводить до прискорення росту і розвитку, позитивно впливають на ростові процеси сем ян, не виявляють шкідливого впливу (відсутні баластні солі), мають стимулюючу дію, містить водорозчинні, доступні речовини для харчування (гумінові кислоти в розчинній стані проникають через листову пластинку в структуру тканини і швидко засвоюється) і покращують кількісні та якісні показники врожаю сільськогосподарських культур.

До складу добрива гумату натрію + фосфор входять:

максимально високий вміст природних гумінових кислот (гумінові та фульвові) — 15,0% 0,2
масова частка натрію — 4,6% 0,2
R 2 O 5 — 37 / л
водневий показник рН — 10,0% 0,01
Період проходження гуміфікації сировини - 70 млн. років.

Екологічно безпечний препарат ГУМАТ НАТРИЙ + фосфор виробництва AGRO.BIO впливає на:

 • зростання енергетики обмінних процесів в рослинній клітині:
 • прискорення пробудження і проростання насіння;
 • інтенсивний розвиток кореневої системи (швидке укорінення рослин), стимулює ріст пагонів, генеративних органів;
 • активізує білковий і вуглеводний обмін речовин
 • прискорює синтез хролофілла, цукрів, вітамінів, необхідних амінокислот, масел, підвищує вміст клейковини в пшениці і ін.;
 • покращує біохімічний склад (утворюючи ферменти) і процеси дихання, підвищують стійкість рослин до несприятливих факторів середовища (забруднення) і стресів (посуха, заморозки, хвороби та ін.)
 • підвищує морозостійкість;
 • сприяє засвоєнню азоту
 • сприяє зменшенню вмісту в готовій продукції радіонуклідів, гербіцидів, пестицидів;
 • прискорює відновлення клітин в пошкоджених рослин (пестицидами, шкідливими речовинами і патогенними організмами) - при використанні протягом двох тижнів (обприскування або полив)
 • збільшує проникність клітинних мембран рослинних організмів до 7 разів:
 • полегшує потрапляння поживних речовин в клітини;
 • сприяє інтенсивності росту і розвитку.

При застосуванні комплексного органічного добрива гумату натрію + фосфор:

 • відновлюється родючість грунту;
 • підвищується врожайність від 15 - 25% для зернових культур; до 40% для овочевих культур;
 • знижуються витрати на мінеральні добрива до 20%;
 • збільшує ефективність використання фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів;
 • при використанні препарату (менш 100 мікрон) в зрошувальній системі і в насосах подачі рідини не забиває форсунки; не робить корозійного впливу на вузли і агрегати агротехніки при обробках.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ Гумата натрію + фосфор

 1. Передпосівна обробка насіння (2% розчин) використовується для замочування насіння всіх сільськогосподарських культур (зернові, зернобобові, технічні, олійні, овочеві, баштанні - для приготування 10 л розчину потрібно 0,5-1,3 л препарату) живців рослин, цибулин гладіолусів, тюльпанів, бульб та ін. (квітково-декоративні культури - на 1 л розчину потрібно 0,1-0,125 л препарату) і триває - 30 хвилин.
 2. Позакореневе - листова обробка використовується для поверхневого поливу, дощування, обприскування, при застосуванні техніки і авіації, потрібно на 200-400 л води 1-2 л препарату, t води не нижче 15-20 С0, при високій жорсткості води потрібно попередньо додати речовина - карбамід, рекомендується поєднувати з мінеральними добривами, що значно зменшить їх витрати до 10 - 30%. Як антистресової препарату при листковому підживленні доречно поєднувати розчин препарату з пестицидами.
 3. Коренева підгодівля - перед оранкою внесення препарату безпосередньо в грунт - при даному виді обробки потрібно на 100 л води 2 л препарату, також доречно поєднувати з препаратами для захисту рослин.
  Обробка повторюють не частіше ніж через 10-14 днів.

Для кімнатних рослин рекомендується використовувати препарат гумат натрію + фосфор, що сприятиме: поліпшенню ґрунтового складу, більш інтенсивному росту і розвитку рослини, декоративності, інтенсивному цвітінню, плодоношення, стійкості до різних шкідників і заболеваніям.Обработка препаратом проводять 1 раз в 15 днів.

Оптимальні умови для проведення обробки рослин препаратом гумату натрію + фосфор - вранці і ввечері, при температурі повітря від 10-25 С0.

Agro.Bio Гумат Натрію+Фосфор