Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Добрива Фосфорні Фосфоритне борошно

Фосфоритне борошно

Фосфорні

РОЗДРУКУВАТИ

Са3(Ро4) 2 х СаСО3(P18-20 Ca34)

Фосфоритне борошно (іноді називають фосфорне борошно) містить тризаміщені фосфор у формі Са3(Ро4)2, не розчинний у воді, а лише в слабких кислотах. Велике значення в підвищенні ефективності фосфоритного борошна має ступінь помелу. Чим дрібніше, тим краще. Допускається залишок часток, що не проходять крізь отвори сита діаметром 0,18 мм, не більш 10%.

Фосфор у добриві знаходиться у важкодоступній формі. Ефективність його підвищується на кислих грунтах з рн=5,6 і нижче.

Доступність фосфору з борошна для більшості культур низька. Засвоюють його тільки культури, коренева система яких має кислотні виділення, а саме: люпин, гречка, гірчиця. Злакові культури погано засвоюють фосфор з цього добрива.

Ефективність фосфоритнго борошна значно підвищується при компостуванні з органічними добривами. Сприяє     переведенню фосфору в доступні форми посіву, особливо гірчиці білої, яка його добре засвоює. Наступна культура використовує вже фосфор, вивільняється при розкладанні біомаси.

Норма внесення фосфоритного борошна під основну обробку складає 5-20 ц/1га один раз в 5-6 років для забезпечення ґрунту фосфором і особливо кальцієм. Це добриво є, насамперед, добрим меліоратором для корінного поліпшення грунту, зокрема, зменшує його кислотність.

У таких добривах як нітрофос і нітрофоска більше половини фосфору знаходиться у важкодоступному стані. Тому їх доцільно вносити на кислих ґрунтах в основне удобрення (під оранку).

Фосфоритне борошно

Купити препарат Фосфоритне борошно можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна 4 500
UAH / 1 т
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись