Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Родентициди Рат Кіллер Супер (Бест-Пест)

Родентициди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

бромадіолон


Концентрація діючої речовини

0,005 г/кг


Препаративна форма

ГП


Хімічний клас

кумарини


Заявник

Бест-Пест


Виробник

Бест-Пест


Термін реєстрації

31.12.2022


Додаткова інформація про Родентициди Рат Кіллер Супер

бромадіолон

Родектицидний препарат Рат Кіллер Супер призначено для використання в побуті та фахівцями дезинфекційної служби з метою знищення щурів та мишей у закритих приміщеннях.

Рат Кіллер Супер - гранульована приманка, готова до вживання. Містить діючу речовину бромодіолон одноразового вжитку в концентрації 0,005%, а також харчові складові приваблюючі речовини та муміфікатори, що гальмують розклад мертвих гризунів. Препарат відноситься до III класу токсичності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Отруту слід класти в неглибоку тару (аркуші або коробочки з цупкого паперу, картону та ін.) там, де є гризуни, поблизу їх нір, на шляху їх пересування, вздовж стін, у кутах, під меблями або обладнанням. Препарат потрібно розкладати в сухих, затінених місцях. При знищенні щурів 90 г препарату поділяють на 2 порції (Одна порція - 3 великі ложки препарату), а при знищенні мишей - на 4 порції (Одна порція - 4 маленькі ложки препарату). Однієї порції вистачає для захисту приблизно 20 кв. м. Препарат систематично підсипають в тару, доки гризуни не припинять його споживати. Щурі та миші починають гинути за 4-5 днів. Остаточний ефект настає за 9-14 днів. 1 кг препарату може знищити колонію до 65 гризунів.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ТА ЗБЕРІГАННЯ: Використовувати тільки у відповідності до інструкції. Препарат шкідливий для людей та тварин. Тримати у місцях, які недоступні для дітей та тварин. Не торкатися отрути незахищеними руками. Накладати, висипаючи з пакету або за допомогою дерев'яних або пластиковых ложок. У разі забруднення шкіри препаратом та після закінчення робіт з отрутою ретельно змити заражене місце та руки водою з милом. Під час накладання препарату не їсти, не пити, не палити. Мертвих гризунів, рештки препарату та порожню упаковку знищувати шляхом спалювання або закопувати глибоко (0,5 м) в землю. У випадку отруєння або появи інших симптомів слід негайно звернутися до лікаря! Протидіючим засобом є вітамін К1.

Інструкція до препарату Рат Кіллер Супер

сільськогосподарські угіддя, складські приміщення

Об’єкт проти якого обробляється

мишовидні гризуни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

5-10 кг/га

Спосіб, час обробок та обмеження

В осінньо-зимовий період шляхом розкладання принади на спеціальні підложки поблизу нір на шляху пересування гризунів з послідуючим засипанням