Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Вермистим Д (Відродження)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

біокомпоненти


Препаративна форма

в.г.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Біоконверсія


Виробник

Відродження


Термін реєстрації

31.12.2016


Додаткова інформація про Регулятор росту Вермистим Д

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ ВЕРМИСТИМ Д

Вермистим - це високогумусних речовина, яка має у своєму змісті комплекс біологічно поживних речовин. Він дешевше стимуляторів , які пропонують інші фірми , але має цілий ряд переваг , він сприяє більш ефективному використанню корисних речовин рослинами , підгодовує і захищає рослину від хвороб.

До складу « Вермістіма » входять всі компоненти вермикомпосту в розчиненому і активному стані : гумати , фульвокислоти , амінокислоти , вітаміни , природні фітогормони , що активують ріст засоби , мікро-і макроелементи і спори грунтових організмів , чого немає в багатьох пропонованих стимуляторах . « Вермистим » зареєстрований Госхімкомісіей України і дозволений для використання у сільськогосподарському виробництві, на присадибних і дачних ділянках.

Препарат сприяє підвищенню схожості насіння , стимулює ріст і розвиток рослин , підвищує імунітет рослин до різних захворювань , заморозків і посухи , а також зменшує кількість нітратів і нітритів , важких металів і радіонуклідів , покращує якість продукції. « Вермистим » підвищує врожайність на 15-20 % при значному поліпшенні якості вирощеної продукції , зменшує внесення добрив на 15-20% , пестицидів 15-25%.