Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Гумістар

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

12,0%, 3,0%


Препаративна форма

в.р.


Хімічний клас

біопрепарати


Виробник


Термін реєстрації

31.12.2024


Додаткова інформація про Регулятор росту Гумістар

гумінові кислоти

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Його використання позитивно впливає на процеси росту, обміну і фотосинтезу, що сприяє підвищенню врожаю самих різних сільськогосподарських культур. Препарат містить в собі всі компоненти вермикомпосту в розчиненому стані: гумати, фульвокислоти, амінокислоти, вітаміни, природні фітогормони, мікро- і макроелементи і спори ґрунтових мікроорганізмів. Бактерицидні властивості препарату обумовлені присутністю бактеріостатичних білків, що виділяються тканинами самого дощового хробака, і антибіотиків, що виділяються сімбіонтних мікроорганізмами, що знаходяться в кишечнику дощового черв'яка, в процесі вермикультивирования.

Для підвищення схожості насіння сільськогосподарських культур рекомендується проводити передпосівний замочування насіння в розбавленому препараті «Гумістар». Це особливо важливо при пророщування дрібних насіння, що мають малу енергію проростання. Наприклад, передпосівна обробка насіння моркви препаратом підсилює і синхронізує більш раннє прокльовування і пророщування насіння, що сприяє зниженню норми висіву насіння та збільшення якості та кількості врожаю.

Насіння замочують до повного набухання в розчині препарату при кімнатній температурі. Розчин готують, змішуючи препарат з водою 1:20. Насіння поміщають в розчин в мішку або марлі. Можна замочувати, висипавши насіння на брезент або поліетилен. Необхідно при цьому добре полити їх і перемішати, потім надійно укрити від випаровування.

«Гумістар» дозволяє виробляти високоякісну та екологічно чисту сільськогосподарську продукцію і знижувати втрати при її зберіганні.

Інструкція до препарату Гумістар

буряки цукрові, зернові

Об’єкт проти якого обробляється

підвищення врожайності

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

10-15 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів