Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Гумістар (Міжнародна Торгівельна Корпорація)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

12,0%, 3,0%


Препаративна форма

в.р.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Міжнародна Торгівельна Корпорація


Термін реєстрації

31.12.2024


Додаткова інформація про Регулятор росту Гумістар

гумінові кислоти

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Його використання позитивно впливає на процеси росту, обміну і фотосинтезу, що сприяє підвищенню врожаю самих різних сільськогосподарських культур. Препарат містить в собі всі компоненти вермикомпосту в розчиненому стані: гумати, фульвокислоти, амінокислоти, вітаміни, природні фітогормони, мікро- і макроелементи і спори ґрунтових мікроорганізмів. Бактерицидні властивості препарату обумовлені присутністю бактеріостатичних білків, що виділяються тканинами самого дощового хробака, і антибіотиків, що виділяються сімбіонтних мікроорганізмами, що знаходяться в кишечнику дощового черв'яка, в процесі вермикультивирования.

Для підвищення схожості насіння сільськогосподарських культур рекомендується проводити передпосівний замочування насіння в розбавленому препараті «Гумістар». Це особливо важливо при пророщування дрібних насіння, що мають малу енергію проростання. Наприклад, передпосівна обробка насіння моркви препаратом підсилює і синхронізує більш раннє прокльовування і пророщування насіння, що сприяє зниженню норми висіву насіння та збільшення якості та кількості врожаю.

Насіння замочують до повного набухання в розчині препарату при кімнатній температурі. Розчин готують, змішуючи препарат з водою 1:20. Насіння поміщають в розчин в мішку або марлі. Можна замочувати, висипавши насіння на брезент або поліетилен. Необхідно при цьому добре полити їх і перемішати, потім надійно укрити від випаровування.

«Гумістар» дозволяє виробляти високоякісну та екологічно чисту сільськогосподарську продукцію і знижувати втрати при її зберіганні.

Інструкція до препарату Гумістар

буряки цукрові, зернові

Об’єкт проти якого обробляється

підвищення врожайності

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

10-15 л/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів