Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Регулятор росту Гуміам (Гермес)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

біокомпоненти


Концентрація діючої речовини

10-45 г/л


Препаративна форма

р.


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Гермес


Виробник

Гермес


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Регулятор росту Гуміам

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Органічний стимулятор-адаптоген рослин "Гуміам" являє собою темно-коричневу рідину з аміачним запахом і високим вмістом гумінових речовин, нетоксичний. Основні властивості: підвищує енергію проростання і схожість насіння; підвищує врожайність при повному дотриманні агротехнічних заходів (зернових та соняшника до 11%, овочевих культур до 30%); покращує якість продукції, стійкість рослин до несприятливих природних та  екологічних факторів стійкість рослин; стимулює коренеутворення живців винограду, плодових кущів та  дерев, троянд та інших рослин; поліпшує приживлюваність саджанців і розсади, розвиток рослин; зменшує вміст нитратів.

Препарати серії «Гуміам» - це наукомісткий високотехнологічний продукт, призначений для того, щоб допомогти рослинам реалізувати свій біологічний потенціал у складних природно-кліматичних умовах та зонах ризикованого землеробства. Препарати серії «Гуміам» виготовлені на основі буровугільного гумату амонію – стимулятора-адаптогена рослин. Амонійна форма із вмістом більш ніж 24-х макро- та мікроелементів, що необхідні рослинам, забезпечуючи більшу ефективність та біоактивність гуматів амонію в порівнянні з їхнім аналогом - гуматом натрію, іншими препаратами. «Гуміам» застосовують у концентраціях у 5 - 100 раз менших, ніж гумати натрію. Дослідами доведена висока ефективність препаратів серії «Гуміам» на багатьох с/г культурах. Препарат підвищує енергію проростання та схожість насіння. Врожайність, при повному дотриманні агротехнічних заходів, значно вище (зернових і соняшника - до 15%, овочевих культур - до 30%), підвищуються якісні показники продукції; розвивається стійкість рослин до несприятливим природних (посуха, спека, заморозки) і екологічних факторів, до захворювань. Також препарати серії «Гуміам» стимулюють коренеутворення; поліпшують приживлюваність саджанців і розсади, розвиток рослин; підсилюють дію пестицидів, знижують норми їх витрат і токсичну післядію на рослини, насіння, плоди. У препарати серії «Гуміам» додатково введені різні комбінації мікроелементів, що індивідуально підібрані для кожного виду рослин. Це має високу ефективність при обробці культур.

Препарати застосовуються для передпосівної обробки насіння, замочування чубуків, бульб, для поливів і позакореневих обробок рослин. Застосовуються на будь-яких ґрунтах. Сумісні із протруйниками насіння, що дозволяє знижувати кількість протруйника до 50%. Позакореневе підживлення здійснюють дрібнодисперсним розпиленням у ранкові або вечірні години, за відсутності роси, в безвітряну погоду.

Гумінові препарати ТОВ «Агрофірма «Гермес», у тому числі «Гуміам», дозволяють керувати термінами розвитку культур і заощаджувати мінеральні добрива за рахунок підвищення коефіцієнту їхнього використання, засоби захисту рослин - за рахунок зменшення їхньої кількості, паливо - за рахунок більшої врожайності на менших площах. Усе це сприяє зниженню собівартості продукції і підвищенню рентабельності виробництва.

ПЕРЕВАГИ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

  • підвищує енергію проростання та схожість насіння;
  • розвиває стійкість рослин до несприятливих погодних та екологічних чинників, до захворювань;
  • підвищує врожайність зернових та соняшника до 10-15%, овочевих культур до 30%;
  • збільшує вміст клейковини, білку, крохмалю, підвищує олійність, цукристість;
  • зменшує вміст нітратів, важких металів та радіонуклідів у продукції.