Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Регулятори росту Деймос (Дейтус, Гроус 1)

Регулятор росту Деймос (Дейтус, Гроус 1) (Імпторгосервіс)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Біокомпоненти


Концентрація діючої речовини

40+10+20+230+540+40+180+50+480 г/л


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Імпторгосервіс


Виробник

Імпторгосервіс


Термін реєстрації

31.12.2016


Додаткова інформація про Регулятор росту Деймос (Дейтус, Гроус 1)

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Підвищує адапціонние можливості рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища, стійкість рослин до захворювань, продуктивність рослин. Дозволяє отримувати екологічно чисту продукцію.

ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Обробка насіння ярої та озимої пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику, цукрових, столових і кормових буряків, круп'яних, баштанних і зернобобових культур в чистому вигляді і в поєднанні з хімічними протруйниками;

Обробка сільськогосподарських культур під час вегетації в чистому вигляді і в поєднанні з сипучими та рідкими хімічними препаратами.

Обробка посівного матеріалу: препарат Деймос підвищує польову схожість насіння в залежності від культури і потенціалу сорту (гібрида). Препарат захищає насіння і сходи від інфекції, дозволяє економити 50% протруйника без погіршення якості протруєння, проявляє синергетичне дію, виключає осипання протруйника в процесі транспортування, навантаження і посіві.

Позакореневе (вегетаційна) обробка рослин: препарат Деймос надає позитивний ефект у підвищенні стійкості зернових культур до шкідників і хвороб, заповнює дефіцит мікроелементів, продукція не містить залишкових токсичних речовин, знижує недобір врожаю зернових культур на 12 16 ц / га, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів зовнішнього середовища, підвищує холодостійкості і посухостійкість рослин.

Особливості застосування та рекомендації щодо підвищення ефективності, полімерна основа препарату Деймос дуже чутливий до температури навколишнього середовища:

при зниженні температури до +13 С і менше препарат набуває в'язкий стан;
при зниженні температури до +5 С і менше препарат набуває твердий стан.

Цю особливість потрібно враховувати при приготуванні робочих розчинів, так як, лише рідка форма препарату здатна миттєво розчинятися у воді (температура від +2 С); для розчинення в'язкою і твердої форми необхідна вода +44 С.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

Препарат Деймос сумісний з усіма типами пестицидів. Але в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти на сумісність. Чи не фітотоксічен для рослин.