Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Регулятори росту Антистрес (Клімат Плюс, Гроус-2)

Регулятор росту Антистрес (Клімат Плюс, Гроус-2) (Імпторгосервіс)

Регулятор росту

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Біокомпоненти


Концентрація діючої речовини

11,77+1,1+2,2+34,68+81,18+190,59+588,24+20,03 г/кг


Препаративна форма

ПА


Хімічний клас

біопрепарати


Заявник

Імпторгосервіс


Виробник

Імпторгосервіс


Термін реєстрації

31.12.2016


Додаткова інформація про Регулятор росту Антистрес (Клімат Плюс, Гроус-2)

МЕХАНІЗМ ДІЇ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ АНТИСТРЕС

передпосівна обробка насіння озимої та ярої пшениці, ячменю, цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи, гречки, проса, овочевих, баштанних і ін. культур;
позакореневе підживлення вегетуючих рослин.
Великих збитків сільському господарству завдають різного роду кліматичні стреси (заморозки, атмосферна і ґрунтова посухи). Втрати при цьому обчислюються млрд. Грн.
Для вирішення цієї проблеми був розроблений ефективний і в той же час недорогий, екологічно чистий препарат «Антистрес».
Препарат швидко проникає в клітину рослини і забезпечує повне надходження поживних речовин, що містяться в препараті. Потрапивши в клітку, вони включаються в фізіологічні процеси відбуваються в ній, підвищуючи тим самим активність ферментів, активізуючи процеси дихання, синтез білків і вуглеводів, активують процеси формування площі листового апарату, збільшуючи продуктивність фотосинтезу.
Для отримання стабільних урожаїв необхідно підвищити адаптивні можливості рослин до екстремальних умов, які можуть створюватися і кліматичними факторами. Цього можна досягти шляхом використання фізіологічно активних речовин. Вони створюють навколо проростає насіння певну біохімічну середу, є стимуляторами і регуляторами росту, підвищують стійкість проростає насіння і сходів до хвороб, несприятливих умов середовища.
Позакореневе обробка рослин підвищує опірність рослин до несприятливих впливів зовнішнього середовища, забезпечуючи адаптацію до постійно змінюваних екологічних умов, т. Е. Має стрес-корректорной дію до кінця вегетаційного періоду.

ПЕРЕВАГИ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

  • всі складові препарату підсилюють дію кожного, що значно покращує його роботу;
  • за рахунок підвищення вмісту в рослині моносахаров (на 15-20%), в міжклітинному просторі в'яжеться вода і сік, а це перешкоджає утворенню льоду в клітці (рослина легше переносить заморозки);
  • мембрани стають еластичними, краще проходить регулювання водообміну (рослина легше переносить посуху);
  • підвищується імунна система рослин, рослини стають більш стійкими до захворювань;
  • збільшується продуктивність рослин, приріст врожаю становить 2,5-4,0 ц / га;

ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА РОСТУ

  • восени за 2 - 3 тижні до настання заморозків: озима пшениця, озимий ячмінь - в фазу кущіння; озимий ріпак - в фазу 4 - 6 справжніх листочків;
  • навесні: озима та яра пшениці, ячмінь - в фазу кущіння, кукурудза - в фазу 5-7 листочків, соняшник - в фазу 6-8 листочків, ріпак - в фазу 6-8 справжніх листочків.
  • Правильне і своєчасне застосування бакової суміші гарантує підвищення морозо- та посухостійкості рослин на 25% -30%. Зберігає пролонговану дію на весь період вегетації.