Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

ПАР Меро (Байер)

ПАР

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Рослинний алкалоїд


Концентрація діючої речовини

810 г/л


Препаративна форма

к.е.


Заявник

Bayer


Виробник

Байер


Купити препарат Меро можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про ПАР Меро

Характеристика прилипача Меро

неіонний прилипач (поверхнево активна речовина) на рослинній основі для використання з фунгіцидами на сої, соняшнику, моркві, груші, капусті, цибулі. Прилипач полегшує змочування наземних частин рослин (особливо тих, які мають потужний восковий та волосяний покриви) та посилює прилипання робочого розчину препарату, що сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин фунгіциду в рослину. Це покращує фунгіцидний ефект та важливо для ефективного контролю хвороб. Активний Інгредієнт: ріпаково-метиловий ефір 810 г/л 

Застосування прилипача Меро
 
Перед початком робіт потрібно зробити розрахунки необхідної кількості препарату, користуючись при цьому наведеною нижче таблицею. 
 
Культура Препарат, що застосовується з Меро® Норма застосування Меро® Коментар
БУРЯК ЦУКРОВИЙ Конвізо® 1 1 л/га Дотримуватися рекомендованої норми
КУКУРУДЗА Лаудіс® 30 WG, ВГ 1,0–2,0 л/га
Коронет® 300 SC, КС 0,4 л/га Рекомендується використання робочого розчину з розрахунку 200 л/га (0,2% Меро®). За збільшенням норми робочого розчину збільшується й норма Меро®
СОЯ Коронет® 300 SC, КС 0,4 л/га 
СОНЯШНИК Коронет® 300 SC, КС 0,4 л/га
МОРКВА Натіво® 75 WG, ВГ 0,4 л/га
ГРУША Енвідор® 240 SC, КС 0,4 л/га
КАПУСТА Белт® 480 SC, КС 0,4 л/га 
КАПУСТА Мовенто® 100 SC, КС 0,4 л/га 
ЦИБУЛЯ Мовенто® 100 SC, КС 0,4 л/га

Приготування робочого розчину та заправку ним обприскувача здійснюють на спеціально обладнаних майданчиках та безпосередньо перед проведенням робіт. Для приготування робочого розчину у бак обприскувача, заповнений водою на 1/3 об'єму, заливають необхідну кількість фунгіциду та перемішують протягом декількох хвилин, потім додають Меро® та воду до повного об'єму при постійному перемішуванні розчину мішалкою обприскувача.

Фітотоксичність відсутня при використанні відповідно до тарної етикетки та інструкції з використання. 
Терміни та умови зберігання прилипача Меро

Зберігати препарат тільки в щільно закритій оригінальній упаковці в сухому, прохолодному складському приміщенні, що добре вентилюється, пристосованому для агрохімічного складу, окремо від харчових продуктів та кормів. Рідина горюча. Гарантійний термін - 2 роки в неушкодженій упаковці при температурі від 0°C до +30°C.

Переваги прилипача Меро

Покращує утримання, поширення та засвоєння листям робочого розчину, що забезпечує високу ефективність препаратів та прискорює фунгіцидну дію.
Сумісність з іншими препаратами

Перед змішуванням з іншими препаратами (діючими речовинами) необхідно перевірити сумісність. Не змішувати з іншими ПАР та КАС за умови, що рослини знаходяться в стані сильного стресу (напр. довготривала посуха та ін.).