Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Інсектицид Адмірал (Сумітомо Кемікал Агро Юроп)

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

пірипроксифен


Концентрація діючої речовини

100 г/л


Препаративна форма

КЕ


Хімічний клас

похідні піридину


Заявник

Сумітомо Кемікал Агро Юроп


Термін реєстрації

31.12.2019


Купити препарат Адмірал можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка ємністю 1 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна 99
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Інсектицид Адмірал

МЕХАНІЗМ ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ АДМІРАЛ

синтетичний аналог ювенільного гормону, що порушує зростання і розвиток шкідливих комах, з ефектом відстроченого впливу. Завдяки цьому забезпечується тривалий період захисної дії.

Одна обробка викликає летальні порушення у кожної з фаз розвитку шкідника, що викликає зниження чисельності не тільки обробленого, але і наступних поколінь. Препарат, потрапляючи в доросла комаха, не вбиває його, а викликає стерилізацію імаго і запобігає появі шкодить фази розвитку. Потрапляючи в личинок, порушує процеси метаморфоза, що призводить до загибелі преімагінальних фаз розвитку. При обробці кладок найбільша ефективність проявляється в першу половину розвитку, тобто чим молодша яйце, тим вище його чутливість до препарату.

Максимальна ефективність препарату при боротьбі з щитівки спостерігається через 10-15 днів після обробки, крім цього, його вплив на чисельність шкідника буде проявлятися і при розвитку наступного покоління.

Зазвичай достатньо однієї-двох обробок препаратом.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

  • Для боротьби з щитівками препарат береться з розрахунку 6 мл на 10 л води.
  • Для боротьби з білокрилка препарат береться з розрахунку 2-3 мл на 10 л води.

Розвести препарат в невеликій кількості води, ретельно перемішуючи, довести обсяг води до рекомендованого. Обприскування проводити в суху безвітряну погоду.

Фітотоксичність не визначена при дотриманні норм застосування.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ІНСЕКТИЦИДУ АДМІРАЛ

Малатіон і піріпроксіфен є антагоністами, не рекомендується змішувати ці препарати. При змішуванні з іншими інсектицидами треба керуватися інструкцією до застосування. У кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевіряти на сумісність, необхідно приготувати невелику порцію суміші для перевірки.

Клас небезпеки - 3 (помірно небезпечна речовина). Малотоксичний препарат, в рекомендованих нормах використання не становить небезпеки для ссавців, птахів і риб. Клас небезпеки для бджіл 3. У ряді випадків препарат здатний викликати подразнення очей, носа, дихальних шляхів і шкіри. Тривале і повторюється вплив може викликати запаморочення і головний біль.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

При роботі з препаратом не використовувати харчовий посуд, працювати в рукавичках, захисних окулярах, респіраторі і захисному одязі, під час роботи не можна пити, курити і приймати їжу, після роботи вимити обличчя і руки з милом, прополоскати рот.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ІНСЕКТИЦИДУ АДМІРАЛ

При перших ознаках отруєння вивести постраждалого з зони отруєння і припинити контакт з препаратом. Ознаки отруєння: головний біль, нудота, блювота, запаморочення, розлад травлення, загальна слабкість. При попаданні на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити великою кількістю води. При попаданні в шлунково-кишковий тракт - випити кілька склянок води, викликати блювоту, прийняти активоване вугілля (4-5 пігулок). Ефективні антидоти не відомі. У всіх випадках отруєння після надання першої долікарської допомоги слід звернутися до лікаря. 

Зберігати препарат в закритій герметично ємності, в темному недоступному для дітей місці.

Термін придатності 3 роки з дати виготовлення.

Інструкція до препарату Адмірал

яблуня

Об’єкт проти якого обробляється

каліфорнійська щитівка, листомінуючі молі, яблунева плодожерка

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,6-0,8

Спосіб, час обробок та обмеження

Обробка за 2-4 дні до початку відродження личинок 1-2 покоління


Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати