Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Сальса 75 (Дюпон)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

етаметсульфурон-метил


Концентрація діючої речовини

750 г/кг


Препаративна форма

ЗП


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Дюпон


Виробник

Дюпон


Термін реєстрації

31.12.2022


Купити препарат Сальса 75 можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Упаковка містить 100 г, 250 г

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Упаковка містить 600 г. Купівля за попереднім замовленням

Ціна 22 169
UAH / 1 кг
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Упаковка містить 0.6 кг

Ціна 20 311
UAH / 1 кг
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Тара - 0.150 кг

Ціна 1 255
USD / 1 кг
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Сальса 75

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ САЛЬСА 75

Сальса сумісний з гербіцидами грунтово-листового дії, а також з післясходовими гербіцидами. При використанні препарату Сальса на посівах соняшнику не рекомендується змішування з грамініцидами, добривами та мікродобривами; на посівах ріпаку не рекомендується застосовувати разом з препаратами тапралоксадіма, флуазифоп-П-бутилу, дифеноконазол + паклобутразола. У кожному разі при використанні гербіциду Сальса з препаратами - партнерами необхідно провести тестування на сумісність і внести на невелику ділянку посівів для виявлення впливу на рослини.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

етаметсульфурон-метил є інгібітором ферменту АЛС, після внесення препарату в рослинах відбувається зупинка синтезу життєво важливих амінокислот, в результаті чого блокується розвиток бур'янів. Сальса високоселективний щодо ріпаку та соняшнику, має системну дію. Здатний до прояву листової і частково грунтової активності (при випаданні опадів після його внесення). Препарат демонструє активність в теплих і холодних (від + 5 ° С) кліматичних умовах, його використання можливо в осінній (для ріпаку) та весняний періоди (для ріпаку та соняшнику).

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ САЛЬСА 75

Сальса застосовується для контролю основних однорічних двосім'ядольних бур'янів: герань, щириця звичайна, горець, деяких капустяних видів (гірчиця польова, діскуранія Софії, талабан) на сходах ріпаку та соняшнику. Ріпак рекомендовано обробляти в період від сім'ядолі до 8 листів в ранні фази розвитку бур'янів (від сім'ядолі до 2 листя). Соняшник обробляється в аналогічні ріпаку фази розвитку бур'янів в період від фази 2 справжніх до 8 листків.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Протипоказано внесення препарату, якщо культурні рослини перебувають у стресовому стані після впливу низьких температур або раніше застосованих засобів, в значній мірі уражені шкідниками і хворобами, посухою. Не варто проводити обробку, якщо рослини вологі після дощу або від роси. Слід уникати потрапляння препарату на сусідні культури. Грамініцид слід вносити за 2-3 дня до застосування Сальси або через 5-7 доби після.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ

25 г / га + 200 мл / га Тренд. В умовах спекотної погоди рекомендується збільшити норму виливу розчину до 300 л / га, збільшивши при цьому норму ПАР Тренд до 250 мл / га.

Інструкція до препарату Сальса 75

ріпак озимий, ріпак ярий

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

20-25 гЇга + ПАР Тренд 90, 200 мл/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування восени від фази сім'доль до фази 8 листків кульутри або навесні - до фази подовження стебла у культури включно, на ранніх стадіях розвитку бур'янів


соняшник

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

20-25 г/га+ПАР Тренд 90, 200 мл/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фази 1-2 пари справжніх листків культури на ранніх стадіях розвитку однорічних дводольних бур'янів (сім'ядоль - перші справжні листки)


Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати