Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Гербіциди Раундап Подвійна Дія

Гербіцид Раундап Подвійна Дія (Монсанто Україна)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

гліфосат


Концентрація діючої речовини

9,6 г/л


Препаративна форма

в.р.


Хімічний клас

похідні гліцину


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про Гербіцид Раундап Подвійна Дія

Переваги гербіциду Раундап Подвійна Дія

 

 

  • Суцільне знищення бур’янів та чагарникової рослинності на початкових етапах освоєння нових земельних ділянок;
  • Знищення бур’янів;
  • Вздовж парканів, доріжок, навколо присадибних будівель,теплиць;
  • Цілеспрямоване локльне знищення небажаних рослин на посадках суниць, смородини, овочевих грядках, газонах, в пристовбурових плодових та інше;
  • Знищення бур’янів за 7 – 10 днів до посіву овочів, квітів;
  • Знищення бур’янів на посадках картоплі за 2-5 днів до появи сходів культури; ü Знищення бур’янів після збирання врожаю.

Механізм дії

Препарат використовують для обробки територій перед посадкою овочевих, квіткових, декоративний рослин, дерев, чагарників, газонів, а також для відновлення земель, які тривалий час не оброблялися . Період дії препарату складає - 5-7 днів, в цей період часу не можна робити ніяких механічних обробітків грунту, в т.ч. спушень, механічних видалень бур'янів. Перші ознаки дії препарату спостерігаються через 5-10 днів, повне знищення бур'янів - чере 2-3 тижні від моменту обробки. Препарат нанесений на поверхню листка або пагона, всмоктується рослиною та током пластичних речовин переноситься по всім органам, включаючи коріння. Рослина гине внаслідок порушення процесу синтезу специфічних амінокислот Перші ознаки дії препарату проявляються через 5-10 днів після обробки у вигляді пожовтіння та в’янення рослини . Повністю бур`яни гинуть через 2-3 тижні. Препарат не потрапляє в рослину через грунт, не перешкоджає проростанню насіння. В зв’язку з цим, будь-яку культуру можна висівати або висаджувати через добу після застосування препарату.

Спектор дії

Діюча речовина Раундап Подвійна Дія повністю знищує вегетативну масу рослини разом c коренем, завдяки чому бур'яни не відростають.

Видаляє однорічні і глибоко укорінені багаторічні бур'яни, включаючи злакові (у тому числі пирій), а також щавель, кульбабу, яглицю, в'юнок, будяк.

Застосування гербіциду Раундап Подвійна Дія

Використовувайте у будь-який час упродовж періоду вегетації, коли бур'яни активно ростуть і мають відповідну листову поверхню, яка підходе для максимального вбирання препарату.

Обприскування необхідно повторити, якщо впродовж 6 годин після обприскування був навіть нетривалий дощ, який знижує ефективність дії препарату.

Необхідно використати у безвітряну погоду, щоб уникнути рознесення розчину на культурні рослини.

Для кращого проникнення препарату в кореневу систему бур'янів, не чіпайте їх упродовж 7 днів до перекопування або культивування грунту. При необхідності повторіть обприскування, при можливому новому відростанні.

Найкращі результати дає обприскування багаторічних бур'янів на початку цвітіння. Кропиву і в'юнок обприскуйте пізньої весни, коли нові листочки повністю розкрилися.

Необхідно попереджати контакт і рознесення розчину на культурні рослини і газони. З цією метою по обробленій території ходити не можна до того моменту, поки розчин не висохне.

Не використовуйте порожні місткості.

 

 

Інструкція до препарату Раундап Подвійна Дія

картопля, квіти, кавуни

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, багаторічні злакові бур'яни, однодольні злакові бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,5

Спосіб, час обробок та обмеження

Восени після збирання попередника (за 2 тижні до оранки)


виноград, плодові

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,5

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування бур'янів у період їх активного росту (за умови захисту культурних рослин)