Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Паллас 45 OD (Доу Агро Сайенсіс)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

антидот
піроксулам


Концентрація діючої речовини

45+90 г/л


Препаративна форма

МД


Заявник

Доу Агро Сайенсіс


Термін реєстрації

31.12.2022


Купити препарат Паллас 45 OD можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Ціна 2 288
UAH / 1 л
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Ціна Договірна
Зв'язатись
Умови

Тара - 5 л

Ціна 89
USD / 1 л
Зв'язатись
Умови

Об'єм каністри 5 л

Ціна Договірна
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Паллас 45 OD

антидот клоквінтосет-мексил

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ПАЛЛАС 45 OD

При необхідності Паллас 45 OD,м.д. можна змішувати з більшістю гербіцидів, що застосовуються для боротьби зі стійкими до дії Паллас 45 OD, м.д. бур’янами, з фунгіцидами, інсектицидами та рідкими азотними добривами. Для розширення спектру контрольованих двосім’ядольних бур’янів препарат можна змішувати з гербіцидами Ланцелот 450, в.р.г., Старане Преміум 330, к.е., Пріма, с.е. та препаратами групи 2.4-Д. Не рекомендується змішувати з регуляторами росту рослин та фосфорорганічними інсектицидами, так як це може спричинити пошкодження культури. Для покращення дії препарату за несприятливих погодних умов та проти середньочутливих видів бур’янів препарат можна змішувати з прилипачем. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність у малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ

Перед використанням каністру з препаратом необхідно добре збовтати. Для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Паллас 45 OD, м.д., перемішати протягом 10-15 секунд. Потім при безперервному перемішуванні повільно долити бак обприскувача водою до повного об‘єму. Для підтримування однорідності дисперсії, не виключати мішалку обприскувача протягом всього процесу обприскування. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Робочий розчин препарату використати протягом кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові обприскувача на ніч. Після застосування препарату обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів. Не палити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ ПАЛЛАС 45 OD

Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +8°С до +25°С. У цих умовах рослини нормально розвиваються, що в свою чергу сприяє активному проникненню препарату через листову поверхню та його переміщенню до точок росту рослин. Не застосовувати при температурі нижче +5°С або в очікуванні нічних заморозків. Рослини, що знаходяться у стадії активного розвитку від 2 до 8 справжніх листків у двосім’ядольних та 2- 4 листки до середини кущення у злакових бур'янів, є найчутливішими до дії препарату. У випадку застосування препарату в пізніх фазах розвитку та для контролю більш розвинених рослин чутливих бур’янів, а також за умови сильно зріджених посівів та несприятливих погодних умов перед та після обприскування, необхідно застосовувати вищу з зареєстрованих гектарну норму препарату. Для досягнення максимальної ефективності препарату його необхідно застосовувати за допомогою добре відрегульованого обладнання. Норма витрати робочого розчину – 100-400 л/га при наземному обприскуванні. 

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Чутливі види: Адоніс, види, Біфора промениста, Бромус стерильний, Бромус житній, Вероніка, види, Вівсюг звичайний (в тому числі популяції, стійкі до дії ФОП-гербіцидів), Волосняк розсічений, Гірчиця польова, Грицики звичайні, Дескурайнія, види, Зірочник середній, Кислиця польова, кропива глуха пурпурна, Кропива глуха стеблообгортаюча, Куряче просо, Лисохвіст мишохвостиковий, Лобода, види, Мальва, види, Метлюг звичайний, Мишій зелений, Мишій сизий, Морква дика, Підмаренник чіпкий, Просо волосовидне, Редька дика, Ромашка, види, Фіалка польова, Щириця, види, та інші.

Середньочутливі види: Волошка синя, Гірчак березковидний, Осот рожевий, Осот жовтий, Пирій повзучи, Просо, види, самосіви ячменю, Спориш звичайний.

Стійкі види: Мак-самосійка, Березка польова.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ПАЛЛАС 45 OD

При застосуванні в рекомендованих нормах та строках гербіцид Паллас 45 OD, м.д. не фітотоксичний для регламентованих культур. При несприятливих погодних умовах можливі прояви фітотоксичності на оброблених культурах. Згадані прояви зникають через 1-2 тижні після обробки та не призводять до зниження врожайності культури. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо культура знаходиться в стресовому стані (під час холодної погоди, надмірних опадів, в умах посухи, сильного пошкодження шкідниками, високого дефіциту поживних речовин).

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

Перші ознаки дії препарату помітні через 3-5 днів після обприскування. Остаточного знищення бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні після внесення, в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування, т. ін. Препарат проявляє стійкість до змивання дощем вже через 1 годину після обприскування.

ПОГЛИНАННЯ І ПЕРЕМІЩЕННЯ У РОСЛИНІ ГЕРБІЦИДУ

Xарактерні для гербіцидів, що належать до групи АЛС інгибіторів, а саме: відразу ж після внесення гербіциду припиняється ріст чутливих видів бур’янів, точка росту набуває характерного хлоротичного забарвлення, що веде в подальшому до відмирання (некрозу) окремих органів (7-14 днів після внесення) та повної загибелі рослини (через 2-4 тижні після внесення). Несприятливі погодні умови можуть сповільнити прояв симптомів дії препарату, але не впливають на його кінцеву ефективність.

 

Інструкція до препарату Паллас 45 OD

пшениця озима, пшениця яра

Об’єкт проти якого обробляється

дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,15-0,4

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів від початку до середини фази кущіння злакових бур'янів, незалежно від фази розвитку культури (проти метлюга звичайного - 0,15-0,2 л/га, проти вівсюга звичайного - 0,3 - 0,4 л/га)


Дізнатись більше про Паллас 45 OD