Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Морган (Фабрика агрохімікатів)

гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

нікосульфурон
мезотріон


Концентрація діючої речовини

100+45 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

сульфонілсечовини, трикетони


Заявник

Укравіт


Виробник

Укравіт


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про гербіцид Морган

Переваги гербіциду Морган

  • системний високоефективний гербіцид для знищення злакових та деяких дводольних бур'янів на посівах кукурудзи;
  • завдяки проникненню до рослини бур'яну через листя та стебла належить до гербіцидів «миттєвої» дії;
  • застосовується в широкому діапазоні фаз розвитку кукурудзи від 3 до 8 листків;
  • наявність атмосферних опадів вже через 4 години не впливає на ефективність дії препарату;
  • за рахунок мезотріону проявляє ґрунтову дію;
  • повністю знищує багаторічні злакові бур'яни.

Бакові суміші та сумісність гербіциду Морган

Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук.

Механізм дії гербіциду Морган

Гербіцид системної дії. Нікосульфурон припиняє поділ клітин шляхом блокування процесів, які відповідають за біосинтез основних амінокислот. Мезотріон блокує дію рослинних ферментів, які беруть участь у синтезі каротиноїдів, який розширює спектр поглинання хлорофілу. Поєднання двох діючих речовин дає можливість знищувати бур›яни стійкі до гербіцидів на основі 2,4-Д, сульфонілсечовин, триазинів та інші.

Спектр чутливості бур’янів за використання гербіциду Морган

Вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, просо куряче, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, ромашка (види), щириця (види), амброзія (види), гірчак (види), кропива глуха пурпурна, курячі очка польові, осот городній, підмаренник чіпкий, пролісник однорічний, чистець (види), шпергель звичайний, канатник Теофраста, лутига розлога, лобода біла, дурман звичайний, галінсога дрібноквіткова, падалиця соняшнику, паслін чорний, нетреба звичайна.

Максимальна кількість обробок гербіцидом Морган

1. Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочої рідини гербіциду Морган

150-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур'янового компоненту.

Застосування гербіциду Морган

Протягом 7 днів до або після застосування МОРГАН не проводити міжрядну обробку ґрунту. Окрім фази 5 листків у кукурудзи, можливе також застосування до 8 листка культури. Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: температура від +15°С до +25°С та перебування бур'янів та культури у стані активного росту. Максимальна ефективність досягається при обробці однорічних дводольних бур'янів у фазі 2-4 листків, однорічних злакових - 3-5 листків та висоті багаторічних злакових бур'янів 10-20 см. Гербіцид сумісний з більшістю пестицидів, за винятком фосфорорганічних інсектицидів, гербіцидів з діючою речовиною бентазон та 2,4 Д. Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування, а також запевнитися, що строки застосування препаратів-компонентів співпадають. Діюча речовина нікосульфурон швидко деградує у вологих і мікробіологічно активних грунтах, що мають кислую реакцію (pH8) у тому випадку, коли в період після застосування препарату і до посіву подальшої культури переважали посушливі умови. У такому разі звертайте особливу увагу на стійкість культур сівозміни до нікосульфурону, яка підвищується в наступній послідовності: цукровий буряк > томати > гречка >льон-довгунець > пшениця > ячмінь > ріпак > овес > соя > кукурудза. Найбільш чутливими культурами до гербіциду є цукровий буряк, томати та картопля. Не рекомендується застосування препарату при несприятливих умовах (холодна або спекотна погода, надмірне зволоження та пригнічений стан бур'янів). Дощ, що пройшов через 3-4 години після внесення гербіциду, не впливає на його ефективність.

Інструкція до препарату Морган

кукурудза

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні бур'яни, багаторічні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,25

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування культури у фазі 3-5 листків