Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Гліфоцид (Джангсу Кваоджі біокем Ко. Лтд.)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина


Концентрація діючої речовини

360 г/л


Препаративна форма

РК


Хімічний клас

похідні гліцину


Заявник

Кеміагротрейд


Термін реєстрації

31.12.2019


Додаткова інформація про Гербіцид Гліфоцид

гліфосату ізопрпіламінна сіль

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ГЛІФОЦИД

Фосфорорганічна сполука ізопропіламінна сіль гліфосату — діюча речовина гербіциду Гліфоцид — за способом дії на рослину належить до групи інгібіторів синтезу амінокислот і проникає в рослину через її активно вегетуючі зелені надземні частини. Завдяки системним властивостям за короткий період часу потрапляє у всі життєво важливі органи рослини (надземні та кореневої системи), порушує синтез необхідних для росту та розвитку аміно- кислот, що викликає швидке припинення росту, хлороз молодих листків, відмиранння надземних та підземних органів.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Застосування гербіциду Гліфоцид дозволяє здійснювати контроль чисельності небажаної деревовидної (осика, береза, вільха, верба, акація, клен) та чагарникової (шипшина, малина) рослинності, а також всіх однорічних та багаторічних злакових та двосім'ядольних бур'янів, зокрема, таких як пирій повзучий, свинорий пальчатий, берізка польова, види чортополоху та ін.

Видимі ознаки гербіцидного впливу на однорічні двосім'ядольні та злакові рослини помітні через 3-4 дні, гине надземна та підземна частина таких рослин через 5-7 днів. Багаторічні злакові рослини зразу ж після обробітку призупиняють свій ріст і протягом 5-7 днів змін в їх зовнішньому вигляді не помітно. Пожовтіння молодих листків багаторічних злакових бур'янів настає на 5-7 день. Повне відмирання надземної, а також відмирання підземної частини — коренів та кореневищ — настає не раніше, ніж через 14-20 днів після обробітку за сприятливих погодних умов. Відмирання деревовидної та чагарникової рослинності настає через 1-2 місяці після обробітку препаратом.

Несприятливі погодні умови (холод, посуха, опади), наявність на листі товстого шару пилу можуть затримувати швидкість дії гербіциду Гліфоцид та знижувати його ефективність.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

  • однорічних двосім'ядольних — починаючи з 2 листків до цвітіння;
  • багаторічних двосім'ядольних — видів осоту — за фази розетки (діаметром 10-20 см), видів гірчаку — за фази розетки — стеблування, березки польової — у фазі розетки (10-12 см);
  • однорічних злакових — з 5 см до виходу в трубку;
  • багаторічних злакових — за наявності 5-7 листків та при висоті 10-20 см.

Випадіння опадів через 2-3 години після обробітку не впливає на активність препарату. Дискування полів, що підлягають обробці Гліфоцидом, дає змогу отримати однорідні фази розвитку бур'янів, що сприяє підвищенню біологічної ефективності. Для забезпечення умов повного відмирання кореневої системи багаторічних злакових бур'янів протягом не менше 15 днів після застосування Гліфоцид забороняється проводити механічний обробіток грунту. Восени обробітки можна проводити при плюсових температурах.

Гербіциди з діючою речовиною ізопропіламінна сіль гліфосату (480 г/л) в Україні зареєстровані для знищення однорічних та багаторічних злакових та двосім'ядольних бур'янів на парах, плодових та виноградниках (2,0-8,0 л/га), на посадках картоплі за 2 дні до сходів (2,0 л/га): навесні, за 2 тижні до висівання на полях, що призначені під посіви кукурудзи, цукрових буряків, картоплі, зернових, льону, сої, овочевих, злакових трав на насіння, ріпаку на технічні цілі (2,0-5,0 л/га); восени після збирання попередника на полях, що призначені під посіви ярих зернових, картоплі, овочевих, ріпаку на технічні цілі, баштанних, соняшнику, рицини, багаторічних трав на насіння, однорічних квітів на насіння (2,0-6,0 л/га); для знищення повитиці на люцерні через 7-10 днів після укосу (0,6-0,9 л/га ), вздовж дренажниж каналів та їх узбіч (8,0 л/га), на землях несільсько- господарського призначення (смуги відчуження ліній електропередач, газо- нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи (3,0-8 л/га).

Строки виходу на оброблені ділянки: Для виконання механізованих робіт — через 3 доби, для виконання ручних робіт — через 7 діб.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ

Робочий розчин гербіциду готують безпосередньо перед застосуванням. Для запобігання нейтралізації діючої речовини при приготуванні робочого розчину необхідно використовувати тільки чисту воду; препарат необхідно ретельно перемішати в заводській упаковці, вилити в наполовину наповнений водою бак обприскувача, попередньо увімкнувши мішалку, при безперервному перемішуванні додати необхідну кількість води.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Застосування гербіциду суцільної дії Гліфоцид з азотними добривами та іншими гербіцидами дозволяє здеше- вити вартість обробітку, одночасно підвищити ефективність та швидкість повної загибелі бур'янів. В кожному конкретному випадку при використанні бакової суміші бажано пересвідчитися в фізико-хімічній сумісності компонентів та її фіто- токсичності до культури.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГЕРБІЦИДУ

Токсикологічна характеристика: за класифікаціє ю ВООЗ III клас небезпечності (помірно небезпечний).

Гліфоцид безпечний для навколишнього середовища та не впливає на наступні культури в сівозміні завдяки швидкому розкладанню в ґрунті та воді на природні компоненти.

Інструкція до препарату Гліфоцид

землі несільськогосподарського користування, поля призначені під посів (посадку) с/г культур

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні бур'яни, багаторічні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0-6,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування вегетуючих бур'янів восени після збирання попередника або весною по вегетуючих бур'янах, за 2 тижні до висівання ( до обприскування виключити всі механічні обробки грунту, крім ранньовесняного закриття вологи)


землі несільськогосподарського користування

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні бур'яни, багаторічні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

2,0-8,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування вегетуючих бур'янів