Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....
Головна Пестициди Гербіциди Гербілан Плюс

Гербіциди Гербілан Плюс (Чайна Сайнтіфік)

гербіциди

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Метсульфурон-метил


Концентрація діючої речовини

600 г/кг


Препаративна форма

ВГ


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Агросфера


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про гербіциди Гербілан Плюс

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ГЕРБІЛАН ПЛЮС

Потрапляючи в рослину бур'яну через листя і коріння, блокує поділ клітин, зупиняючи ріст рослин вже через кілька годин після обробки. Перші візуальні симптоми дії препарату спостерігаються через 5 - 7 днів, а повна загибель бур'янів настає протягом 15 - 18 днів. Несприятливі для розвитку рослин погодні умови уповільнюють дію препарату та збільшують термін появи візуальних ознак дії гербіциду на бур'яни.

ПЕРЕВАГИ

  • Препарат швидко поглинається рослинами, тому дощ, через 3 години після обробки, не знижує ефективності дії препарату на бур'яни.
  • Ефективно діє вже при температурах від + 5 °С, що дозволяє значною мірою розширити термін застосування препарату для захисту сільськогосподарських культур.
  • Низька норма витрати препарату суттєво зменшує хімічне навантаження на гектар посівної площі.
  • Найнижча вартість препарату для захисту 1 га посівної площі.
  • Зручна формуляція та упаковка значною мірою полегшують не тільки використання препарату в виробничих умовах, а й його транспортування і зберігання.
  • Препарат сумісний з більшістю пестицидів і агрохімікатів, але в кожному окремому випадку необхідно перевіряти партнерські компоненти на сумісність.

ЗАСТОСУВАННЯ

Препарат вноситься наземним обприскуванням від фази 2 - 3 листків до фази виходу в трубку у озимих та ярих зернових колосових. Максимальна ефективність препарату спостерігаються при застосуванні його на ранніх стадіях росту і розвитку бур'янів - фаза 3-6 справжніх листків для однорічних дводольних та фаза розетки для багаторічних дводольних. Максимальна доза використання гербіциду протягом року не повинна перевищувати 10 г / га.

попередження:

- не рекомендується застосовувати на полях, де культурні рослини знаходяться в стресовому стані під дією негативних чинників - посуха, холод і т.п .;
- застосовувати на полях, оброблених препаратом, інсектициди фосфорорганічних групи і групи малатиона;
- не рекомендується висівати буряки і овочеві культури на наступний рік після зернових колосових, на яких застосовувався препарат;
- не рекомендується висівати гречку та соняшник після зернових колосових, на яких застосовувався препарат, якщо рН грунту перевищує 7,5, а також після тривалого періоду посухи з моменту обробки препаратом.

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об'єму. Включають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути включений для підтримки робочого розчину в однорідному стані. При приготуванні бакових сумішей спочатку розчиняють, а потім додають партнерський компонент.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ ГЕРБІЛАН ПЛЮС

200-300 л / га.

Для більш ефективного знищення таких бур'янів, як мареві, гречишка вьюнковая, паслін чорний, амброзія полинолиста, березка польова препарат необхідно застосовувати в бакових сумішах з гербіцидами 2,4-Д-аминной групи.

Інструкція до препарату Гербілан Плюс

пшениця озима, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

8 -10 г/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування у фазі кущення культури


пшениця озима, ячмінь ярий

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

8 -10 г/га

Спосіб, час обробок та обмеження

Авіаційна обробка. обприскування посівів від фази кущення до виходу в трубку культури