Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Гербіцид Бурекс 430 (Глобакем)

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

хлоридазон


Концентрація діючої речовини

430 г/л


Препаративна форма

к.с.


Хімічний клас

трифлоксістробін


Заявник

Глобакем


Виробник

Глобакем


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про Гербіцид Бурекс 430

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ БУРЕКС 430

  • м'яка дія на цукрові та кормові буряки;
  • чудовий партнер в бакових сумішах з іншими препаратами;
  • в бакових композиціях з іншими препаратами збільшує спектр дії на бур'яни та пом'якшує фітотоксичну дію на буряки;
  • можливість використання як в ґрунтовій, так і в страховій системі захисту;

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ БУРЕКС 430

Бурекс 430 діє на бур'яни безпосередньо через коріння і листя. Надходячи через грунт до коріння проростаючих бур'янів, препарат знищує їх ще до появи сходів або відразу після сходження буряків. На сходи бур'янів Бурекс 430 діє через коріння і листя (зі стадії другого до появи четвертого справжніх листків у бур'янів.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ БУРЕКС 430

Перед застосуванням препарат слід ретельно перемішати. Відміряну кількість препарату налити через сито в бак обприскувача, наполовину заповненого водою, і при постійному перемішуванні бак наповнити водою до необхідного об'єму.
Бурекс 430 СЦ можна вносити протягом 24 годин після приготування робочого розчину, попередньо його ретельно розмішавши. У випадку використання в суміші з іншими препаратами робочий розчин необхідно вносити в день приготування БУРЕКСУ. При стрічковому внесенні рекомендується половина вказаної дози. Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт -3 дні, для ручних робіт -7 днів. Досходове внесення рекомендується в зонах з регулярними засухами і при більш пізній сівбі. При коливаннях вологості та нерегулярних опадах рекомендується всю норму препарату вносити до сівби або до появи сходів, можливе стрічкове внесення. Глибина заробки 2-3 см. При роздільних дозах перше внесення проводити посходово в період розвитку бур'янів; подальший обробіток через 7-14 днів в залежності від забур'яненості.
Ефективність застосування Бурексу 430 СЦ залежить від ґрунтової вологості. При застосуванні в суміші з препаратами на основі десмедифаму та фенмедифаму необхідно дотримуватись термінів обробітку (фаза 2-4 листків бур'янів). 
 

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ БУРЕКС 430

 становить 300-600 л води на 1 га.
7,5 л/га. Наявність достатньої кількості ґрунтової вологи або опадів після внесення, дозволяє препарату добре проникати в кореневу систему бур'янів.
Препарат ефективний проти більшості однорічних дводольних бур'янів. Не діє на багаторічні бур'яни, такі як будяк польовий, пирій повзучий, берізка польова, вівсюг. Період захисної дії: 4-6 тижнів після внесення. Швидкість дії - перші ознаки дії проявляються через 3 дні після внесення.
При післясходовому використанні препарат застосовують коли буряк досягне фази 2-х справжніх листків.

Інструкція до препарату Бурекс 430

буряки цукрові

Об’єкт проти якого обробляється

однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

5,0-7,5

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до сівби, до сходів або по вегетуючій культурі з інтервалом між обробками 2 тижні (по вегетуючих бур'нах)


Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати