Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Сойгард WG (Клов)

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

Хлоримурон-етил


Концентрація діючої речовини

750 г/кг


Препаративна форма

ВГ


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Клов


Виробник

Клов


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Сойгард WG

Післясходовий системний селективний гербіцид групи сульфонілсечовини для ефективної боротьби з дводольними та злаковими бур’янами на посівах сої. Внаслідок високої концентрації діючої речовини являється унікальним препаратом на ринку засобів захисту рослин в Україні.

Механізм дії гербіциду Сойгард WG

Швидко надходить до бурянів через листя та переміщується у зони росту коренів та стебел. Блокує фермент ацетолактасинтази, який сприяє синтезу назамінних амінокислот: лейцину та валіну, внаслідок чого поділ клітин та розвиток бур`янів припиняється. Видимі ознаки дії з`являються протягом 3-5 днів, хлороз листя та повна загибель спостерігаються через 1-3 тижні після застосування препарату. 

Переваги гербіциду Сойгард WG

  • низька норма внесення
  • має часткову дію на злакові бур’яни
  • зупиняє подальше зростання бур’янів вже через кілька годин після внесення
  • захист протягом всього періоду вегетації
  • високе співвідношення: ціна/ефективність

Особливості застосування гербіциду Сойгард WG

Оптимальна температура внесення складає від+10 до +27ºС (та не нижче 5ºС) при безвітряній погоді, в ідеалі на помірно вологий грунт. Дощ або зрошення через 1-3 дні після застосування покращує ефективність препарату. Не рекомендується вносити на посіви сої, що знаходяться в стресовому стані внаслідок холоду, спеки, засухи, механічного пошкодження або при заводненні внаслідок зливи та наявності залишків роси на поверхні бур`янів. Не застосовувати на грунті з рН вище 7. Препарат ефективний в бакових сумішах з гербіцидами Гармонік WG,ВГ, Бентагран SL,PK, Пікет SL,PK, Пектораль SL,PK, проте, у кожному окремому випадку необхідний тест на сумісність. Не використовувати в бакових сумішах з фосфорорганічними інсектицидами. Слід дотримуватися наступної сівозміни: соя -без обмежень, через три міясці можна висівати озимі зернові, на наступну весну - зернові колосові, горох, кукурудзу, через рік весною - соняшник, ріпак, ще через рік - овочі. 

Інструкція до препарату Сойгард WG

соя

Об’єкт проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,012

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування вегетуючих бур'янів у ранні фази їх розвитку (злакові - до 2-3 листків, дводольні - до 4-6 листків) незалежно від фази розвитку культури


Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати