Довідник
Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Мелон (Трастчем Ко. Лтд)

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

нікосульфурон


Концентрація діючої речовини

40 г/л


Препаративна форма

КС


Хімічний клас

сульфонілсечовини


Заявник

Техноторг-Дон


Термін реєстрації

31.12.2018


Додаткова інформація про Мелон

Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних і багаторічних злакових бур’янів та найбільш поширених однорічних дводольних бур’янів в посівах кукурудзи.

Механізм дії гербіциду Мелон

Поглинаючись листками та стеблами бур’янів препарат швидко переміщується до кореневої системи рослин. Блокуючи біосинтез основних амінокислот препарат зупиняє ріст рослин і поступово повністю гинуть.

Особливості застосування гербіциду Мелон

Оптимальний температурний режим застосування препарату від +150…+250С. Опади, які випали через 3 години з моменту внесення препарату не впливають на його ефективність. Проведення механізованих та ручних робіт не рекомендується.

Сумісність: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність. Не рекомендується робити бакові суміші з фосфорорганічними інсектицидами, рекомендований інтервал між обробками повинен становити 10-14 діб.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га. Перед застосуванням ємність з препаратом слід ретельно розмішати. В резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ чи ⅓ об’єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

  • Не застосовувати препарат на полях протягом 14 днів до чи після використання фосфорорганічних інсектицидів;
  • Не проводити обробку посівів, якщо рослини кукурудзи сильно уражені хворобами, пошкоджені шкідниками чи виснажені посухою чи спекою;
  • Не проводити обробку, якщо культура мокра від роси чи дощу;
  • Не проводити культивацію не раніше ніж через 7 днів після внесення препарату.

Фаза розвитку бур’янів: Однорічні злакові 3 – 4 листки, багаторічні злакові 4 – 5 листків (15 – 20 см), однорічні дводольні     2 – 4 листки.

Спектр дії:

  • Чутливі: вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, куряче просо, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, щириця звичайна.
  • Середньочутливі: амброзія полинолиста, гірчак почечуйний, щириця (види).
  • Слабочутливі: гірчак розлогий, кропива глуха пурпурова, курячі очка польові, осот городній, підмаренник чіпкий, пролістник однорічний, чистець болотний, чистець однорічний, шпергель звичайний.

Інструкція до препарату Мелон

кукурудза

Об’єкт проти якого обробляється

дводольні бур’яни, однорічні злакові бур’яни, багаторічні злакові бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0-1,25

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування посівів у фазі 4-6 листків у культури