Пестициди
Насіння
Добрива
Бур’яни
Хвороби
Шкідники
Тема дня
....

Фунгіцид Абіга-Пік (Магістраль)

Фунгіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина

хлорокис міді


Концентрація діючої речовини

400 г/л


Препаративна форма

в.с.


Хімічний клас

мідьвмісні


Заявник

Сільгоспхімія


Виробник

Магістраль


Термін реєстрації

31.12.2020


Додаткова інформація про Фунгіцид Абіга-Пік

Абіга-Пік — фунгіцид контактної дії, застосовується при боротьбі з хворобами (і бактеріальними, і грибковими) плодових, овочевих, квіткових, декоративних, технічних культур. Також при захворюванні лісових насаджень, лікарських рослин і лози винограду.

Механізм дії фунгіциду Абіга-Пік

Хлорокис міді при взаємодії зі спорами носіїв захворювань виділяє активну мідь, яка інгібує їх дихання і зростання, пригнічуючи тим самим велику кількість необхідних для життя білків у спір патогенів. Це дає можливість знизити опір захворювання хлорокису міді.

Інструкція із застосування фунгіциду Абіга-Пік

Потрібна кількість препарату розводиться в невеликій кількості води, після чого розбавляється водою до необхідного об'єму.

Заходи безпеки

Абіга-Пік має 3-й клас небезпечності (речовина помірно небезпечна). Якщо використовувати Абіга-Пік, суворо дотримуючись рекомендації, то він не фітотоксічен, і на сівозміну не впливає. Має 3-й клас небезпеки для бджіл (малонебезпечний). Обробляти рослини потрібно при швидкості вітру до 5 м/с. Випускати бджіл можна через 12 годин після обробки. Препарат можна використовувати у рибогосподарських водоймах (санітарній зоні).

Працювати з Абіга-Піком необхідно використовуючи марлеву пов'язку або респіратор, захисні окуляри, гумові рукавички, головний убір і халат. Під час роботи з препаратом заборонено їсти, пити і курити. Не можна готувати розчин в посуді, яку використовують для прийому їжі. Тварини і діти не повинні бути присутніми при приведенні обробки.

Після закінчення роботи потрібно змінити одяг, з милом вимити руки і обличчя, прополоскати рот.

Інструкція до препарату Абіга-Пік

виноград

Об’єкт проти якого обробляється

мілдью

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

7,8

Спосіб, час обробок та обмеження

Оприскування в період вегетації


Схожі препарати за діючою речовиною

Всі препарати