Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Instagram СуперАгронома.
Агрономи Кіровоградщини завершують підживлення озимини
24 лютого 2017, 16:39
Агрономи Кіровоградщини завершують підживлення озимини і вже в другій декаді березня почнуть закриття вологи на полях.
Агрономи області розповіли про це SuperAgronom.com.
«Стан озимини вони оцінюють як нормальний, підживлення посівів завершується. Деякі господарства зробили це ще кілька днів тому, по снігу. Агрономи очікують, що вже за кілька тижнів всі поля зазеленіють. Озимий ріпак візуально теж перебуває в задовільному стані», — розповідає агроном Василь Сачук
Тепер перед сільгоспвиробниками стоїть інша задача — весняне закриття вологи. До цієї операції розраховують перейти в другій декаді березня. А там, за погодою, і посівну можна буде розпочинати, стверджують агрономи.р
Читайте також
Вирощування ріпаку в Європі стає складнішим через обмежені можливості захисту та виробничі ризики
Олійний льон набирає популярності: на Кіровоградщині посіви зросли до 3,6 тис. га
На Кіровоградщині через обробку гороху під час цвітіння загинули 32 мільйони бджіл
Дощі на Дніпропетровщині сприяли формуванню достатньої вегетативної маси та наливу зерна пшениці
Матеріали до теми
Популярне
