Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Instagram СуперАгронома.
У Кіровоградській області запустили новий цех з екстракції олії
27 листопада 2017, 17:00
У Голованівському районі Кіровоградської області ТОВ «Відродження» запустило в дію цех екстракції рослинної олії. До цього виробництво працювало у тестовому режимі.
Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.
Зазначається, що цех екстракції рослинної олії, абсолютно нове підприємство, збудоване «з нуля». Процес будівництва та монтажу обладнання тривав 11 місяців. Потужності нового підприємства дозволяють на добу переробити до 700 тонн сировини.
«Майже вся вироблена продукція буде експортуватися до країн Азії та Африки», — відзначила Броніслава Картель, директор з виробництва.
Читайте також
На Кіровоградщині через обробку гороху під час цвітіння загинули 32 мільйони бджіл
Ріпак стає головною альтернативою соняшнику: переробники активно шукають новий урожай
Витрати на вирощування овочів зросли до 50% — фермер з Кіровоградщини
Нові тенденції на світовому ринку соняшнику: аналітики окреслили головні моменти
Матеріали до теми
Популярне
