Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook, Telegram, а також підписуйтесь на Instagram СуперАгронома.
Київські аграрії розпочнуть жнива в першій декаді липня
26 червня 2017, 17:53
Аграрії столичного регіону розраховують зібрати непоганий врожай пшениці, хоча й нарікають на засуху. Жнива стартують вже за кілька днів.
В Київскій області планують розпочати жнива в першій декаді липня. Про це SuperAgronom.com повідомили під час АгроЕкспедиції Пшениця 2017 в Баришівській зерновій компанії та в агрохолдингу «Агро-Регіон».
Цього року майже по всій області спостерігалася нестача вологи. Власне, як і на бішьшій території України. Але на підприємствах столичного регіону розраховують отримати середню урожайність озимої пшениці не менше 60 ц/га.
Детальніше про технологію вирощування та підходи до господарювання читайте в завтрашньму блозі АгроЕкспедиції Пшениця 2017.
Читайте також
В якій фазі розвитку озимої пшениці гербіциди найменше її пригнічують: на Харківщині триває масштабний експеримент
Дефіцит вологи у фазі наливу зерна на Харківщині, агрономи сподіваються на продуктивні опади
На ринку зерна фіксують спад: ціни на пшеницю знизилися на 100–200 грн за тонну
Перед жнивами пшениця дешевшає: ціни в портах втратили ще кілька доларів
Матеріали до теми
