Кукурудза МАС 25Ф (ФАО 250)

2612
Рекомендована зона
лісостеп, степ
Група стиглості
середньоранній
Потенціал врожайності, т/га
16,0
ФАО
250
Рекомендована густота на час збирання, шт./га
70-80 тис.
Виробник
Рік реєстрації
2015
Вид зерна
кременисто-зубоподібний
Зерен в ряду
32-36
Напрям використання
зерновий
Кількість рядів зерен
14-16
Маса 1000 зерен, г
300-320
Дідик Андрій Арсенович
Директор і агроном ТОВ «Дідик 2012»
Уже 5 років ми співпрацюємо з компанією MAS Seeds. За весь цей час ми не мали проблем із якістю насіння, гібридами тощо. Завдяки високій компетенції представників MAS Seeds, ми отримуємо кваліфіковану допомогу та практичні поради. Серед їхніх офіційних дистриб’юторів ми знайшли для себе надійних партнерів, які також допомагають нам у вирішенні складних агрономічних та комерційних питань. З портфоліо MAS Seeds хочу виділити 2 гібриди кукурудзи, які нас повністю задовольняють за якістю та придатності до вирощування в наших краях. Це гібриди з лінійки посухостійких гібридів WATERLOCK – MAS 25.F та MAS 30.M. Урожайність останнього року склала 14 та 13,8 т/га відповідно. Ми результатом задоволені та плануємо й далі замовляти гібриди MAS Seeds.
02 лютого 2021
Роман Козир
Агроном Господарство ТОВ «ЕДЕМ-СК»
З гібридами MAS Seeds ми познайомилися через посів демонстраційних ділянок у нашому господарстві. Ми завжди тестуємо нові гібриди на малих ділянках, щоби перевірити на власному досвіді, як гібриди показують себе на наших ґрунтах. У 2020 році наше господарство взяло на випробування 3 гібриди MAS Seeds – MAS 36.A, MAS 25.F і MAS 30.M, які нам порекомендував представник компанії. На початку травня був приморозок та більшість гібридів кукурудзи негативно відреагували на це, деякі гібриди навіть посиніли, але, на наше здивування, з гібридами MAS 36.A, MAS 25.F і MAS 30.M нічого не сталося, вони були зелені та продовжували вегетацію. На цій ділянці ми отримали такі результати: MAS 36.A – 126,6 ц/га за вологості 25,5%, MAS 25.F – 119,6 ц/га за вологості 25,5%, MAS 30.M – 136 ц/га за вологості 22,5%. Гібриди нас порадували, отриманим результатом ми задоволені. Плануємо й дали співпрацювати з компанію MAS Seeds, тому вони мають гарні гібриди та кваліфікованих представників. На наступний рік очікуємо на новинки гібриди, щоби протестувати їх на демо-ділянках.
02 лютого 2021
Ромасенко Володимир Валентинович
Заступник директора ФГ «Троя»
З гібридами кукурудзи компанії MAS Seeds познайомилися вперше на демо-полі. З висіяних на полі гібридів, особливу увагу привернув MAS 25.F, тому в цьому році вирішили випробувати цей гібрид у себе в товарних посівах. Посів проводився у ранні строки, після появи сходів був зафіксований високий стартовий ріст даного гібриду. Цей гібрид витримав весняні заморозки, які не вплинули на його розвиток і подальшу вегетацію. В період вегетації, качан був повністю сформований і запилений. При візуальній оцінці гібриду в полі, розраховували на 7-8 тон/га, а отримали-106,2 ц/га. Я був вражений отриманим результатом і вважаю, що для гібрида з ФАО 250 це дуже високий результат. На наступний рік уже запланували площі під гібриди MAS Seeds і, в подальшому, будемо випробовувати нові гібриди на наших полях. Багато сусідів-фермерів також зацікавились цим гібридом.
16 грудня 2020
Фалько Віталій Леонідович
Головний агроном ТОВ СП «Мелихівське»
З компанією MAS Seeds ми вже працюємо багато років та за період спільної роботи MAS Seeds зарекомендував себе як надійний партнер. Кожного року ми запроваджуємо нові досліди та тестуємо гібриди з різним ФАО. У зв’язку зі складними погодними умовами, які нас супроводжують кожного року, ми вирішили спробувати раннє ФАО 250, тому у 2020 році ми зупини свій вибір на гібриді кукурудзи MAS 25.F. Результат нас вразив! На товарному посіві ми отримали врожайність 76,2 ц/га. Ця врожайність була найбільшою в порівнянні з конкурентами, ФАО яких було за 340. Гібрид MAS 25.F виділявся серед інших своїм раннім цвітіння, синхронним викиданням волоті, відмінною посухостійкістю та гарною вологовіддачею. На сезон 2020-2021 плануємо половину площ під кукурудзу посіяти гібридом MAS 25.F
16 грудня 2020
Валентин Григорець
Торговий представник по Хмельницькій області
Враховуючи надмірну кількість опадів та достатню сума активних температур протягом усього вегетаційного періоду, гібрид показав хороший результат врожаю. Але враховуючи аномальну кількість дощу та не значну кількість добрива, можливо це, в якомусь сенсі, було навіть лімітуючим фактором.
01 грудня 2020
Руслан Барановський
Керівник Західного регіону
По даному полі можна дійсно зробити висновок, що гібрид має хороші показники адаптивності до всіх типів технологій та високий потенціал врожайності, а також стійкість до основних хвороб кукурудзи. При не значній кількості мінерального добрива, але при достатній кількості дощу, гібрид показав високий результат врожаю.
01 грудня 2020

Акції
Популярне