SHARE

Клімат Контроль

Як змінюються технології вирощування, підбір насіння та системи захисту залежно від погодних умов кожного регіону? Які фактори варто врахувати, як діяти у нестандартних погодних умовах? У новому проекті про це та не тільки, з порадами провідних експертів та практиків.

Про ріпак

Країни ЄС скорочують виробництво ріпаку через обмеження у застосуванні ЗЗР, проте ріпак Європі потрібен і ціна на нього буде незмінно привабливою. Ми розповімо, як вирощувати його в Україні вигідно, особливості технологій для кожного регіону, як обрати найкраще насіння для високої продуктивності, наведемо практичні поради від провідних учасників ринку.
Херсонська область

Прибутковий ріпак: як цього досягти

Ріпак на Херсонщині вирощувати можна й на богарі, і отримувати прибутки, якщо правильно дібрати гібриди та технологію. Як обирають гібриди ріпаку у ПП «Еммануїл Фарм» та яку урожайність отримують, розповів головний агроном.
Вибір гібридів ріпаку за нестабільних погодних умов
Зрошення & богара: чи відрізняється технологія вирощування ріпаку?
Вирощування ріпаку на богарі та зрошенні у зоні жаркого, сухого Степу. На підприємстві «Еммануїл Фарм» озимий ріпак вважають найприбутковішою культурою сівозміни. Про гібриди, технології і досвід розкаже головний агроном.
Выполнено с помощью Disqus