Грінфорт КТ 170

Фунгіцид, протруйник

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина карбоксин
тирам
Концентрація діючої речовини

170+170 г/л

Хімічний клас

аніліди


дитіокарбамати


Заявник

Украгроком

Термін реєстрації

31.12.2020

Додаткова інформація про Фунгіцид, протруйник Грінфорт КТ 170

карбоксин

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА ГРІНФОРТ КТ 170

Карбоксин – це системний фунгіцид, який абсорбується в тканини зернини та проростка захищаючи його як від патогенів, що знаходяться на поверхні зернини, так і від патогенів, які можуть знаходитися всередині неї. Карбоксин добре зарекомендував себе як один з найбільш ефективних системних фунгіцидів для боротьби проти летючої сажки та інших подібних захворювань, збудники яких переносяться під час цвітіння і знаходяться всередині рослини у стані спокою до початку проростання. Карбоксин також ефективно діє проти широкого спектру збудників, які передаються поверхневим шляхом (тверда сажка, Phoma) і через ґрунт (Rhizocionia).

Тирам – это контактный фунгицид широкого спектра действия, который контролирует патогены, находящиеся на поверхности семян и в почве. Путем диффузии в грунт на короткое расстояние вокруг обработанного зернышка тирам образует в почве защитную зону, которая служит защитным барьером от грибковой инфекции и защищает семена и проросток от гнилей.

ЗАСТОСУВАННЯ ПРОТРУЙНИКА

Можливе використання препарату при температурі повітря +20С за умови дотримання технології використання.

Для протруєння однієї тонни насіння необхідно до 7 — 8 л води додати 2,5 — 3,0 л препарату. Використовувати тільки якісне насіння, яке краще обробляти безпосередньо перед посівом. Насіннєвий матеріал перед протруєнням має бути відкаліброваним, звільненим від домішок.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ПРОТРУЙНИКА ГРІНФОРТ КТ 170

Під час обробки насіння протруйник можна застосовувати сумісно або послідовно з іншими препаратами інсектицидної та стимулюючої дії. Проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Інструкція до препарату Грінфорт КТ 170

пшениця озима, ячмінь ярий

Об'єкт, проти якого обробляється

борошниста роса, гельмінтоспоріоз, іржа, ринхоспоріоз, сажкові хвороби, септоріоз

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

3,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Передпосівна обробка насіння (10 л води на 1 т насіння)