Стрикція

Інсектицид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина альфа-циперметрин
Концентрація діючої речовини

100 г/л

Хімічний клас

синтетичні піретроїди


Препаративна форма

КЕ

Заявник

Іпрохім Союз

Термін реєстрації

31.12.2023

Додаткова інформація про Інсектицид Стрикція

ПРИНЦИП ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ СТРИКЦІЯ

Самий високоефективний інсектицид з групи синтетичних піретроїдів для знищення комах-шкідників на пшениці, виноградній лозі, картоплі, ріпаку, гірчиці, гороху, люцерни, буряку, лісових насадженнях, плодових, овочевих та інших культурах.
Препарат характеризується контактно-кишковим дією і низькими дозами застосування. Відрізняється блискавичним і повним згубним впливом на проблемних і специфічних шкідників.

СПЕКТР ДІЇ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

Успішно використовується в усіх регіонах світу для знищення широкого спектру комах класів Lepidoptera, Hemiptera, Diptera, Coleoptera і ін., Які є основними шкідниками економічно важливих культур.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ СТРИКЦІЯ

Для досягнення максимальної ефективності і рентабельності обробку інсектицидом «Стрікція» слід починати при перших ознаках появи шкідників, керуючись даними прогнозу.
Витрата робочої рідини: 200 - 400 л / га.
При цьому необхідно, незалежно від техніки для обприскування, прагнути до забезпечення рівномірного і достатнього покриття робочою рідиною листя і стебел рослин. Зловживання при обробці об'ємом робочої рідини призведе до стікання її з наземних частин рослин і даремної витрати препарату.
Підготовка робочої рідини для обприскування. Задану норму препарату заливають в бак обприскувача, заповнений на 1/3 об'єму водою, одночасно розмішуючи вміст бака до повного його заповнення.
Під час обприскування необхідно продовжувати розмішування гідромешалкой обприскувача.
Після закінчення роботи бак слід ретельно промити водою.
«Стрікція» при застосуванні відповідно до рекомендацій не представляє небезпеки для ссавців і птахів. На корисних комах (хижих видів паразитів) «Стрікція» надає значно менший вплив, ніж інші інсектициди.
«Стрікція» можна відносити до препаратів, безпечним для бджіл. Його можна використовувати на злакових і інших сільськогосподарських культурах під час цвітіння.
Це пов'язано з тим, що «Стрікція» володіє репеллентним дією на бджіл, які відразу після обприскування залишають оброблювану ділянку. Завдяки своїм фізико-хімічним властивостям і низьким дозам застосування препарат практично не мігрує за профілем ґрунту і не потрапляє до ґрунтових вод.
«Стрікція» використовують для обприскування в період вегетації рослин при появі шкідників. За сезон проводять 1-2 обробки. Препарат чинить швидку дію на шкідника, при цьому, період захисної дії зберігається до 15 днів в залежності від погодних умов, при мінімальному негативному впливі на об'єкти навколишнього середовища.

ПЕРЕВАГИ ІНСЕКТИЦИДУ

  • високоактивний проти абсолютної більшості комах-шкідників;
  • характеризується блискавичним згубним дією на шкідників, в тому числі в жарких умовах;
  • ефективний на всіх стадіях розвитку комах;
  • стійкий до змивання опадами;
  • застосовується в малих дозах;
  • безпечний для медоносних бджіл, так як має репеллентним ефектом.

 

Інструкція до препарату Стрикція

картопля

Об'єкт, проти якого обробляється

колорадський жук

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,2

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування в період вегетації