Тест

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина гліфосат
Концентрація діючої речовини

757 г/кг

Хімічний клас

похідні гліцину


Препаративна форма

ВГ

Заявник

Агро-Союз

Термін реєстрації

31.12.2021

Додаткова інформація про Гербіцид Тест

гліфосат у формі моноамонійної солі

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ТЕСТ

при поглинанні бур'янами пригнічує ацетолактатсинтази, чим порушує синтез білків і зупиняє поділ клітин, що призводить до пошкодження меристеми і загибелі бур'янів.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

перші ознаки загибелі бур'янів проявляються на 5-7 добу після застосування, а повна загибель через 10-15 діб.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ ТЕСТ

ефективний проти однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур'янів в широкому діапазоні фаз розвитку, а також проти деревно-чагарникової рослинності.

ПОГЛИНАННЯ І ПЕРЕМІЩЕННЯ У РОСЛИНІ ГЕРБІЦИДУ

Завдяки наявності поверхнево-активної речовини «Тест» швидше проникає в рослину і його ефективність менше залежить від погодних умов, що є його додатковою перевагою. Після проникнення в рослину через листовий апарат «Тест» пересувається в кореневу систему рослин і викликає її загибель.

Препарат застосовується в системах захисту різних культур від бур'янів і, зокрема, при використанні технології мінімального обробітку ґрунту, а також в післясходовий період для міжрядних обробок плодових дерев і виноградників. Також може бути використаний як десикант.

«Тест» проникає в рослину тільки через листя або молоді пагони, не вплине на рослину через грунт і не перешкоджає проростанню насіння. У грунті препарат швидко втрачає активність, а потім розкладається на природні речовини.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Препарат може застосовуватися в різних бакових сумішах з до- і післясходовими гербіцидами за допомогою штангових і ручних обприскувачів.

Інструкція до препарату Тест

поля призначені під посів (посадку) с/г культур

Об'єкт, проти якого обробляється

багаторічні бур’яни, однорічні бур'яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,0-2,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування вегетуючих бур'янів весною за 2 тижні до висівання (до обприскування виключити всі механічні обробітки, крім закриття вологи)