Ріпіус

Гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Діюча речовина метазахлор
Концентрація діючої речовини

400 г/л

Хімічний клас

хлорацетаніліди


Препаративна форма

КС

Виробник

Франдеса

Заявник

Франдеса

Термін реєстрації

31.12.2016

Купити препарат Ріпіус можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Об'єм каністри 10 л.

Ціна 434грн/л
Зв'язатись

Додаткова інформація про Гербіцид Ріпіус

ПОГЛИНАННЯ І ПЕРЕМІЩЕННЯ У РОСЛИНІ ГЕРБІЦИДУ РІПІУС

Препарат проникає в рослину через коріння, а також через гіпокотиль і сім'ядолі. Діюча речовина препарату - метазахлор, що відноситься до хімічного класу групи хлорацетамідів і є інгібітором поділу клітин, гальмує транспірацію і ріст кореня. При застосуванні гербіциду після сходів культури (в ранні фази розвитку бур'янів) спочатку припиняється ріст бур'янів, потім вони змінюють забарвлення і відмирають.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

Дія гербіциду проявляється через 4-5 доби після проведення обприскування. При довсходовом застосуванні та активізації грунтовою вологою, бур'яни гинуть в момент сходів або проростають зі зміною забарвлення і відмирають через кілька днів. Період захисної дії гербіциду від ЗО до 45 днів в залежності від типу і вологості грунту, а також від вмісту в ньому органічних речовин.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ РІПІУС

Ріпіус застосовується для знищення однорічних дводольних та злакових бур'янів у посівах ріпаку. Обробки гербіцидом проводяться шляхом обприскування грунту після посіву до або після появи сходів ріпаку в ранні фази розвитку бур'янів. Найкращий результат досягається при внесенні на вологий грунт Після внесення гербіцид створює в грунті захисний «екран». У посушливі роки, коли спостерігається затримка і нерівномірність сходів бур'янів, рекомендується раннє післясходове застосування, так як пізньопроростаючі бур'яни знищуються в цьому випадку завдяки дії через грунт. Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га.

Інструкція до препарату Ріпіус

Об'єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

1,5-2,0

Спосіб, час обробок та обмеження

Обприскування грунту до або після появи сходів культури

Акції по пестицидам

всі акції >

Акція «За пару товару — вигода з гектару»

1 листопада - 31 грудня

102 дні

Акція «Переможний тамндем»

12 лютого - 1 жовтня

10 днів