ГоловнаПестицидиГербіцидиГренадер Екстра

Гренадер Екстра

гербіцид

РОЗДРУКУВАТИ
Концентрація діючої речовини

562,5+187,5 г/кг

Хімічний клас

сульфонілсечовини


Препаративна форма

ВГ

Заявник

Компанія Агрохімічних технологій

Термін реєстрації

31.12.2020

Купити препарат Гренадер Екстра можна у наступних дистриб'юторів

Умови

Тара - 0,5 кг

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Ціна 1 520грн/кг
Зв'язатись
Умови

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дня.

Ціна 900грн/кг
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

ЦінаДоговірна
Зв'язатись
Умови

Упаковка ємністю 0.5 кг.

Ціна 2 128грн/кг
Зв'язатись
Умови

Упаковка містить 0,5 кг

Ціна 1 406грн/кг
Зв'язатись

Додаткова інформація про гербіцид Гренадер Екстра

Переваги гербіциду Гренадер Екстра

 • Розширений спектр контролю проблемних однорічних і багаторічних дводольних видів бур’янів;
 • Посилена дія на підмаренник чіпкий (до 4 кілець);
 • Ефективний при середньодобовій температурі від +5 °С;
 • Висока селективність до культурних рослин;
 • Гранули –  зручна у застосуванні, транспортуванні і зберіганні препаративна форма;
 • Низька норма витрати;
 • Має швидкий період напіврозпаду діючих речовин і не має обмежень у сівозміні.

Механізм дії гербіциду Гренадер Екстра

Системний гербіцид. Протягом 3 годин пригнічує синтез ферментів, зупиняє поділ клітин дводольних бур’янів, у результаті чого їх ріст блокується вже в перші години після проведення обробки. Бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло та поживні речовини . Менш чутливі бур’яни та бур’яни на більш пізній стадії розвитку можуть не загинути, однак їх ріст припиниться – вони також не будуть конкурувати з культурними рослинами у споживанні поживних речовин і вологи.
ШВИДКІСТЬ ДІЇ: Видимі симптоми ураження з’являються через 5-10 діб після обприскування. Повна загибель бур’янів відбувається на 14-25 добу. Менш чутливі бур’яни та бур’яни на більш пізній стадії розвитку можуть не загинути, однак їх ріст припиниться – вони також не будуть конкурувати з культурними рослинами у споживанні поживних речовин і вологи.

Рекомендації щодо застосування

 • Препарат вноситься методом наземного обприскування при швидкості вітру не більше 2-3 м/с.
 • Найефективніше препарат діє на ранніх стадіях активного росту бур’янів: у фазі 2-6 листків – у однорічних видів; у фазі розетки/початку стеблування – у багаторічних Для обробки пшениці озимої можна вносити у фазі від 2-3 листків і до появи прапорцевого листка включно.
 • При застосуванні восени підвищується ефективність дії проти падалиці ріпаку, соняшнику та зимуючих дводольних бур’янів (ромашка, мак, підмаренник);
 • За умов жаркої і сухої погоди або наявності проблемних бур’янів (фіалка, амброзія, підмаренник, осот) варто збільшити норму АгроПАВ до 0,3-0,4 л/га (0,15%), що дозволяє посилити поглинання гербіциду листям бур’янів, особливо у складних погодних та польових умовах
 • У випадку високої густоти зернових колосових культур або сильної забур’яненості поля необхідно підвищити норму виливу води до 300 л/га.

Бакові суміші 

Проти падалиці соняшнику стійкого до трибенурон-метилу і імідазолінонів та для розширення спектру контрольованих бур’янів: Гренадер Екстра  - 0,025 кг/га + Ділар - 0,12 кг/га Гренадер Екстра  - 0,025 кг/га + Дисулам - 0,4-0,5 кг/га
Проти падалиці ріпаку стійкого до імідазолінонів та для розширення спектру контрольованих бур’янів: Гренадер Максі  - 0,025 кг/га + Дисулам - 0,4-0,5 кг/га

УВАГА! У разі необхідності внесення бакових сумішей із застосуванням гербіциду Гренадер Максі слід додатково перевірити сумісність препаратів і правильну послідовність змішування.
Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії.
ВПЛИВ

Приготування робочого розчину

Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість піску, мулу чи глини у воді може істотно вплинути на ефективність гербіциду. При використанні жорсткої води рекомендується застосовувати понижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.

Робочий розчин готують безпосередньо перед внесенням гербіциду: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача та наповнити бак водою до половини, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату і після перемішування долити води до повного об’єму.

При використанні гербіциду Гренадер з іншими препаратами, або поверхнево-активними речовинами спочатку в бак обприскувача добавляють Гренадер, а потім всі інші компоненти.

Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину і під час проведення обприскування.

Рекомендовані бакові суміші: Проти падалиці соняшнику стійкого до трибенурон-метилу і імідазолінонів та для розширення спектру контрольованих бур’янів: Гренадер - 0,015-0,02 кг/га + Дилар - 0,12 кг/га + АгроПАВ 0,2 л/га (01%розчин) - до кінця кущення зернових колосових Гренадер - 0,015-0,02 кг/га + Дисулам - 0,4-0,5 л/га + АгроПАВ 0,2 л/га (01% розчин) - до другого міжвузля зернових колосових Проти падалиці ріпаку стійкого до імідазолінонів та для розширення спектру контрольованих бур’янів: Гренадер - 0,015-0,02 кг/га + Дисулам - 0,4-0,5 л/га + АгроПАВ 0,2 л/га (01% розчин) - до другого міжвузля зернових колосових.

УВАГА! У разі необхідності внесення бакових сумішей іззастосуванням гербіциду Гренадер слід додатковоперевірити сумісність препаратів і правильну послідовність змішування.
Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії.
Тепла погода підвищує швидкість дії гербіциду, прохолоднаі суха – уповільнює.

Практика застосування препаратів з аналогічною діючою речовиною

Пшениця яра, ячмінь ярий: Однорічні дводольні бур’яни (фаза 2-6 листків), багаторічні бур’яни (фаза розетки) і підмаренник чіпкий (фаза до 4 кілець)
Від 2-3 листків до появи прапорцевого листка. Норма 0,030-0,033 + АгроПАВ 0,2 л/га (0,1%). Витрати робочої рідини 200-300 л/га.
Пшениця озима. При сильному забур’янені однорічними та багаторічними дводольними бур’янами. Від 2-3 листків до появи прапорцевого листка. Норма 0,030-0,033 + АгроПАВ 0,2 л/га (0,1%). Витрати робочої рідини 200-300 л/га

Інструкція до препарату Гренадер Екстра

пшениця озима, ячмінь озимий

Об'єкт, проти якого обробляється

багаторічні дводольні бур’яни, однорічні дводольні бур’яни

Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)

0,020-0,035 + АгроПАВ 0,2 л/га (0,1%)

Спосіб, час обробок та обмеження

Від 2-3 листків до прапорцевого листка включно.

Акції по пестицидам

всі акції >

Акція «За пару товару — вигода з гектару»

1 листопада - 31 грудня

71 день